Korter, Liiva 17

106 000 €

Salvesta PDF Trüki see pakkumine
Objekti ID: 110078
Tehing: Müük, Korter
Maakond: Tartumaa
Linn/vald: Tartu linn Ülejõe
Korrus: 3
Tubade arv: 3
Kütte tüüp: keskküte
Ehitusaasta: 1935
Omandivorm: korteriomand
Üldpind: 66.50 m²
Katastritunnus: 79514:007:0003
Energiamärgis: none
Müügihind: 106 000 €
Hind m² kohta: 1 593.98 €

Lisaandmed

kelder, vann, garderoob, kamin, pööning

Info

Unistad suurest magamistoast ja laiadest aknalaudadest, millel kallimaga päikeseloojangut nautida ja õdusatest õhtutest kamina ees - siin on ideaalne pakkumine!
Vaatamiseks sobib iga aeg, ent isiklikult soovitan tulla päikeselisel varaõhtusel ajal - alustuseks jalutuskäik perega jõeäärsel promenaadil ning seejärel saame mõnusasti kakaokruusi taga korteriga lähemalt tutvuda!

Asukoht on parim, mis olla saab - kohe kesklinna külje all (jala Raekoja platsile ca 10 minutit) ja samas nii mõnusalt privaatne! Paksude kiviseintega maja (kus on muuhulgas elanud kirjanik Enn Kippel ja kunstnik Andrus Johani) asub mäenõlval munakivitee ääres, mis kindlustab seal vähese liikluse. Asudes eemal liiklustihedatest tänavatest on tagatud turvalisus ka pere pisikestega kodust väljudes, ning ka parkimisega on lihtsam kui kesklinnas. Emajõeäärsele kaldapromenaadile vaid mõned-kümned sammud ning seda mööda suplusranda täpselt paras jalutuskäik. Jalutamise ja tervisespordisõbrale teadmiseks: teisel pool randa on Emajõe luhal veel ca 1,5 km loodusrada. Ka Tähtvere puhkepark ja suusarajad pole kaugel. Naabruses asub Tartu Ülikooli spordihoone, lähedal on lodjakoda ning plaanitav ülikooli uus IT-keskus ICONICUM.

Praktilisest poolest: korteris on tehtud põhjalik remont 2016.aastal, köögimööbel on koos uue tehnikaga, kahes toas on välja ehitatud mahukad garderoobid riiete ja muu vajaliku paigutamiseks; pesu kuivatamiseks on igati sobiv lukustatav avar pööning. Liitumisvalmidus kaabel-TV ja interneti pakkujatega (Telia jt). Majas on toimiv korteriühistu, haldab Ropka Elamu OÜ.

NB! Korter on üle andmiseks vaba kohe tehingu päeval!

Maakler:

Elina Oeselg

elina.oeselg@lvm.ee

56292700


Võta ühendust!

Viimati vaadatud

Teie kiri on saadetud

×