Maja, Paju

55 000 €

Salvesta PDF Trüki see pakkumine
Objekti ID: 110836
Tehing: Müük, Maja
Maakond: Pärnumaa
Linn/vald: Audru vald Audru alevik
Tubade arv: 4
Kütte tüüp: ahiküte
Valmidus: valmimisjärgus
Omandivorm: kinnistu
Üldpind: 128.50 m²
Krundi pind: 2 863 m²
Katastritunnus: 15904:003:0196
Müügihind: 55 000 €
Hind m² kohta: 428.02 €

Lisaandmed

kelder, elekter, garaaž, tööstuslik vool, eterniitkatus, saun, eraldi WC, uus kanalisatsioon, suletud sisehoov, uus elektrijuhtmestik, aiaga piiratud ala, sügav kaev, lähedal mets

Info

Tulge tutvuge majaga 14.09.kell 16,00
Audru alevis, vaid 12 km Pärnu linnast, müüa pooleliolev maja. Alustatud on ümberehitustöödega, endisest suvilast elamuks. Olemas projekt ja luba. Tänaseks tehtud tööd on tehtud perfektselt ja südamega, nii, nagu ehitatakse omale kodu. Majas on valmis juba pliit koos soojamüüriga, aknad on uued, korralikud, kolmekordsed, majasisesed vee- ja kanalisatsiooni torustik paigaldatud, vundament soojustatud, kinnistu hooldatud. Kogu tehtu on piltide näol olemas ja ostjale kättesaadav.
Vesi tuleb puurkaevust, kanalisatsioon tuleks lahendada imbväljakuga, elekter 3*25A, arvesti kaugloetav.
Krunt on korralikult puhastatud, hooldatud viljapuuaed, olemas väike aiamaalapp, kuhu istutatud lilled ja maasikad. Maja kõrval valatud vundament, kus oli vana ajutine eluhoone, mis lammutatud, võimalik ehitada grillmaja-väliköök, viidud elektrikaabel
Maja vundamendi ümber korralik drenaaž ja sadeveetorustik, veetorul olemas soojenduskaabel.
Sissesõidutee on kooritud, täidetud purustatud kruusaga (150 tonni), uue kuuri ja autovarjualuse tarbeks on sinna viidud elektrikaabel.
Tõeliselt ilus, suur ja privaatne kinnistu. Ümbruses toredad naabrid, teed head ja hooldatud. Jalutuskäigu kaugusel bussipeatus, kaugel ei ole ka kool ja vallakeskus.
Helista, läheme vaatame maja üle.

Maakler:

Eda Karula

eda.karula@lvm.ee

56230200


Võta ühendust!

Viimati vaadatud

Teie kiri on saadetud

×