Skip to content

Perekodu Pärnu jõe kaldal

Maalilise vaatega modernne kortermaja

Rääma 11 aadressil asuv maja on kesklinnast vaid jalutuskäigu kaugusel ning selle kõrvalt läheb mööda Jaansoni terviserada.

Korterid on planeeritud nii, et igal korteril oleks, kas suur rõdu, terrass  või katusetarrass. Majas on kahe, kolme ja neljatoalised korterid.

Projekteeritud hooned on 3 maapealse korrusega lamekatustega eluhooned . Hooned on liigendatud ning lahendatud osaliselt katuseterrassidega. Välja töötatud lahendus sobitud piirkonna olemasolevate ning perspektiivsete hoonetega.

Hoone välisviimistluse materjali valikul on lähtutud olemasolevast väljakujunenud keskkonnast ja kehtestatud detailplaneeringust. Hoone välisilmed on kujundatud kaasaegsete eluhoonetena. Hooneid  jäävad ümbritsema rohealad.

Hoonete välisviimistlus on kombineeritud heledatest krohvpindadest, milledele on lisatud kontrastiks pruunikat vertikaalset fassaadilaudist. Kortermajadele on projekteeritud suured klaaspinnad ning rõdud ning osaliselt lahendatud katuseterrassidega. Kõikidel esimese korruste korteritel on maapinnale toetuvad terrassid.

Autode parkimine on lahendatud majaesistel parkimisplatsidel. Tagatud on igal kinnistul 1 koht ühele korterile,

Käesoleva projekti näol on tegemist uushoonete püstitamisega. Kruntidele juurdepääs on tagatud autodele ja jalakäijatele Rääma tänavalt, lisaks antakse jalakäijatele juurdepääs jõe äärselt kergliiklusteelt. 

Hoonete sissepääsud on lahendatud külgedelt. Iga kortermaja sissepääs on valgustatud ning varikatusega varustatud. Hoonete aknad on kavandatud tumepruunide raamidega.

Maja valmib 2022 Juuli.

 

Bremeni kodud (6)
Bremeni kodud (7)

Asukoht