Kuidas me aitame müüa sinu kinnisvara?

Ettevalmistus

Koostame müügimaterjali

Me kogume põhjaliku info sinu vara kohta alates joonistest, faktidest, ajaloost, kommunaalkuludest ja koostame selle põhjal müügimaterjali, millest ostja leiab kogu teda huvitava võimaliku ülevaatlikul viisil.

Leiame õige hinna

Tuginedes pikaajalisele kogemusele aitame müüjat sobiva hinna määramisel, mis arvestab turuolukorda ja müüja ootusi müügiperioodi ning hinna suhtes.

Professionaalsed fotod

Sinu kodu parimate külgede esiletoomiseks kasutame professionaalset fotograafi. Tehtud pilte kasutame internetikuulutustes, ajalehes ja müügimaterjalidel.

Aktiivne müük

Ostuhuvilised püsikliendid

Meil on palju kliente, kes ostavad meie kaudu kinnisvara mitmendat korda ja me teame, millistest objektidest nad on huvitatud ja nii jõuab info nendeni esmajärjekorras.

Reklaam internetis

Professionaalsete fotode ja põhjaliku ning korrektse infoga müügikuulutused ilmuvad meie kaudu kõikides suuremates kinnisvaraportaalides ja LVM Kinnisvara kodulehel, kus uute objektide infoga käib tutvumas iga päev sadu külastajaid.

Koostöö pankadega

Me töötame tihedas koostöös kõigi Eesti kommertspankadega ja saame pakkuda ostjatele seetõttu häid nõuandeid kiiresti ja soodsatel tingimustel laenu saamiseks.

Tutvumisõhtud

Korraldame regulaarselt müügisolevate korterite ja majadega tutvumispäevi, kus huvitatud kliendid saavad meeldivas õhkkonnas põhjaliku ülevaate müügiobjektist omaniku minimaalse ajakuluga.

Tehingu vormistamine

Nõustamine ja lepingu sõlmimine

Ostja leidmisel aitavad maaklerid ka müügilepingu ettevalmistamisel ja leiavad kiirelt sobiliku aja notari juures tehingu vormistamiseks.

Teie kiri on saadetud

×
×