Pakkumine kliendile -
professionaalsed fotod
kinnisvarast tasuta!
Pakkumine kliendile -
professionaalsed fotod kinnisvarast tasuta!
Image is not available
Pakkumine kliendile -
plaanid müüdavast
kinnisvarast tasuta!
Pakkumine kliendile -
plaanid müüdavast
kinnisvarast tasuta!
Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

Mis on professionaalne maaklerteenus?

Pühendunud meeskond

LVM’i maaklerit palgates palkad elukutselistest kinnisvaramaakleritest ja kinnisvarahindajatest koosneva meeskonna, kes julgeb võtta vastutuse antud lubaduste eest. Meie meeskond osaleb regulaarselt müügi-, õigus- ja ehitusalastel koolitustel.

Ettevalmistatud müügimaterjal

Me kogume põhjaliku info Sinu vara kohta alates joonistest, faktidest, ajaloost, kommunaalkuludest ja koostame selle põhjal ülevaatliku müügimaterjali.

Efektiivne turundus

Professionaalsete fotode ja põhjaliku ning korrektse infoga müügikuulutused ilmuvad meie kaudu kõikides kinnisvaraportaalides ja LVM’i kodulehel ning ajalehtedes, kus uute objektide infoga käib tutvumas või mida loeb iga päev kümneid tuhandeid ostjaid.

Ostjate andmebaas

Meil on palju kliente, kes ostavad meie kaudu kinnisvara mitmendat korda – me teame, millistest objektidest nad on huvitatud ja nii jõuab info nendeni esmajärjekorras. Täna on meil registreeritud ligi 15000 ostjat

Tutvumisõhtud

Korraldame regulaarselt müügisolevate korterite ja majadega tutvumispäevi, kus huvitatud kliendid saavad meeldivas õhkkonnas põhjaliku ülevaate müügiobjektist.

Nõustamine ja lepingu sõlmimine

Esindame kliente kirjalike lepingute alusel ja anname ausad vastused ka kõige keerulisemates olukordades. Usume, et kirjalikult kokkulepitud maakleri tegevuskava ja kohustused tagavad parima võimaliku tulemuse. Ostja leidmisel aitavad maaklerid ka müügilepingu ettevalmistamisel ja leiavad kiirelt sobiliku aja notari juures tehingu vormistamiseks.

Otsid oma
kinnisvarale ostjat?

Võta ühendust, müüme ära!

SAADA

Teie kiri on saadetud

×
×