Korter, Asula tn 1b

191 000 €

Objekti ID: 113687
Tehing: Müük, Korter
Maakond: Harjumaa
Linn/vald: Tallinn Kesklinn
Korrus: 7
Tubade arv: 3
Kütte tüüp: keskküte
Ehitusaasta: 2005
Valmidus: valmis
Omandivorm: korteriomand
Üldpind: 86.70 m²
Katastritunnus: 78401:118:0390
Müügihind: 191 000 €
Hind m² kohta: 2 203.00 €

Elukestev õpe on sinu jaoks tähtis. Magistrikraadi õhtuõpe loob võimaluse töökohas kõrgemale positsioonile jõudmiseks. Sa pingutad, et tööpäeva lõppedes loengutesse jõuda, valmistud õhtuti järgmiseks päevaks, lugedes müstilisi tekste mikroökonoomikast ning palju reaalselt igavaid artikleid.

Sügise kohta on haruldaselt soe, aga udune hilisõhtu. Tuled parasjagu oma grupitöö teambuildingult ning oled viimases trammis teel kodu poole. Üllatuslikult toob üks nendest sissevalatud Guinessidest sõba silmale ning kuna kodupeatuseni on jäänud veel omajagu sõita, ei võitle sa unele vastu. Uni on rahutu, sest on oht, et oma peatusest mööda sõites pead vastvalminud trammiteed pidi lennujaama jõudnuna jala koju minema. Korraga ärkadki kurdistava mürina peale. Õnneks on see vaid trammi peatuses paarutav vana kolmene. Vedas! Tramm seisab täpselt seal, kus sa maha pidid minema. Tormad viimasel sekundil usteni ja astud tasakaalukal mõõdetud sammul trammist kõnniteele. Õhk on soe ja niiske. Mõnus sügis. Kaugeneva trammi tagatuledele järele vaadates meenub sulle su ustav kaaslane Macbook Air. Ta läheb ilma sinuta. Tunned paanikat.

Esimese reaktsioonina küsid peatuses ootajalt abi. Kogeled: „Ma pole Tallinnast. Kas sul trammi numbrit… ühistranspordi abi või kaotatud ja leitud asjade osakonna numbrit on? Äkki saad aidata…“ „Peremees, 5€ saad anda? Mul on vaja bussiga Narva sõita ja dokumendid kadusid ära.“ Ta näib ka ise oma küsimuse peale üllatunud. Mõtled, et küsimusele ei peaks ikka vastama küsimusega. Sellest hoolimata kontrollid taskut, et vaadata kas sa saad aidata parimates aastates härrasmeest 5 euroga. Otsid taskutest münte ja leiad sealt kahese. Otsides jõuad ka järeldusele, et ega ta ilmselt sind väga aidata ei saa, samuti oled välja mõelnud kuhu läpaka asjus helistada on vaja. Vaatad uniselt oma aitajat ning konstateerid, et sul viiest ei ole, sul on kaks. „Jääd kolm veel võlgu!“ Kehitad õlgu. Helistad ja ajad asja, su teenekas kaaslane on silmapiirilt kadunud.

Istud tänulikuna rõdul oma uues kodus, eemal sellest kahtlasest piirkonnast, kus sa elasid. Rõdult avaneb vaade vaiksele linnale ja seda palistavale raudteele. Magamistoa aknast paistab trammitee, mis su grupitöö hinde ära rikkus ja linn, mille taga sa enne elasid. Rõdul unustavalt päikesesse vaadates, kuuled lahkuvate lennukite häält ja soovid, et su Maci leidjal läheks hästi. Muigega meenutad olnut. Sa tead, et mingu teiste asjadega kuidas tahes, aga korter on sul aus ja hea. Läbi maja planeering, kolm tuba. Ja asukoht, hoovis parkimisega, va sindrinahk, kesklinn. Mida veel tahta. „Asula tänav nägi aasta tagasi välja nagu karjäär, enam ei tunne äragi,“ kiitled sõprade ees. See on sinu korter, selle suguseid on palju, aga see on sinu.

Helista julgelt ja tule vaatama! Võimalik juurde osta parkimiskoht maja all hinnaga 10000€.

Lisaandmed

rõdu, kaabel TV, garderoob, elekter, lift, mööbel, mööbli võimalus, internet, trepikoda lukus, parkett, külmkapp, turvauks, dušš, telefon, pesumasin, vesi, eraldi WC, köögimööbel, eraldi toad, avatud köök, suletud sisehoov, seinakapid, aiaga piiratud ala, ühistransport, sissekäik tänavalt

Otsid oma
kinnisvarale ostjat?

Võta ühendust, müüme ära!

SAADA
Tõnis Oppi

Maakler

Tõnis Oppi

tonis.oppi@lvm.ee

56841666


Viimati vaadatud

Teie kiri on saadetud

×