map
asukoht

Maja, Kai

890 €

Objekti ID: 159799
Tehing: Üür, Maja
Maakond: Harju maakond
Linn/vald: Tallinn Kesklinna linnaosa
Tubade arv: 1
Ehitusaasta: 2019
Valmidus: uus ehitis
Üldpind: 26.00 m²
Katastritunnus: 78401:101:5487
Energiamärgis: none
Üürihind: 890 €
Hind m² kohta: 34.23 €

Üürile anda sisustatud KODA majad mere kaldal!

Tallinna Sadama territooriumile Admiraliteedi basseini äärde on rajatud kompaktsed majad, mis on nutikalt läbimõeldud, täielikult sisustatud ning väga hubased. Vaata KODA majade kohta lähemalt: https://www.kodasema.com/et/

Moodulmaja keskseks ruumiks on üle 3m kõrgune avatud ruum, mille tagaseinas asub avatud kööginurk, trepp teisel tasandil asuvale avatud magamisalale ning uks tualeti- ja duširuumi. Viimistlusmaterjalide valikul on eelkõige mõeldud naturaalsusele ja vastupidavusele. Sissepääsupoolsel küljel on katusega kaetud väliterrass.

Majja toob avarust maast laeni klaasfassaadist tuppa valguv valgus ning ruumi kõrge lagi, mis lubab pealtnäha väiksel majal mõjuda seestpoolt suuremana, kui oodata oskaks!

Ruumide kütte soojusallikaks on ventilatsiooni seadmesse integreeritud õhk-õhk soojuspump ning lisaks elektripõrandaküte. Vesi ja kanalisatsioon trassist ja trassi. Ruumid on ventileeritud ja suvel jahutatud.

Asukoht on elamiseks põnev – eriti suvisel ajal sõidab akna alt mööda erinevaid jahte jm väiksemaid aluseid. Samuti on kohe KODA’de kõrval üle Admiraliteedi basseini kanali rajatud Admiralisild, mis on Eestis ainulaadne pöördavatav sild. See jalakäijate ja kergliikluse sild ühendab A- ja D-terminali kallasalasid ning samuti loob ta ühenduse ühelt poolt Reidi teele ja sealt edasi ning teiselt poolt Kultuurikilomeetrile ja sealt edasi.

Piirkonnas on kõik käe-jala juures – vanalinn ja südalinn oma erinevate kaupluste, kohvikute, restoranide ja muu meelelahutusega. Samuti on lähedal ühistransport ja ka parkimisplatsid. Asukoht on ühtviisi mugav nii ühistranspordi kui ka auto kasutajatele.

Lisatasu eest saab tellida koristust ning rätikute/linade vahetust. Ning samuti lisatasu eest on võimalik kasutada pesupesemiseks pesumasinat, mis asub eraldi majas mõne sammu kaugusel.

Üürihinnale lisandub igakuine elektrikulu. Lepingu sõlmimisel küsitakse esimene üür, tagatisraha ühe kuu üüri ulatuses ning maakleritasu ühe kuu üür + käibemaks.

Elektroonilise ehitisregistri (www.ehr.ee) andmetel on hoonel kaalutud energiaerikasutuse klass määramata.

Tule ja ela mere kaldal! Olete oodatud tutvuma!

Lisaandmed:

elekter, mööbel, külmkapp, dušš, vesi, köögimööbel

house
Laenuinfo

Kasuta kodulaenu taotlusel sooduskoodi LVM ja saad kodulaenu lepingutasu uusarendusele 0 €-ga ja muul juhul 99 €-ga (tavahind min 190 €).

Esita laenutaotlus siin

Lepingutasu 150 €.
Maakler või hindaja edastab Teie kontaktandmed SEB pangale. Kehtib, kui varasemalt pole SEB pangast laenupakkumist küsitud.

0 € lepingutasu.
Maakler või hindaja edastab Teie kontakt- andmed Luminorile. Kehtib, kui varasemalt pole laenupakkumist küsitud.

Esita laenutaotlus siin

-50% lepingutasust. Esialgne otsus 24h jooksul. Sooduskood “LVM”.

Esita laenutaotlus siin

0 € lepingutasu.
Kehtib LVM Kinnisvara vahendusel müüdavale kinnisvarale.

Esita laenutaotlus siin

0 € lepingutasu.
Sisesta sooduskood LVMK100 laenutaotlusel.

Esita laenutaotlus siin
Marianne Puustak

Tahad kinnisvara müüa parima hinnaga?

arrow
SAADA

Tule Tutvumispäevale!

arrow
REGISTREERI

Suurel tutvumisnädalal saad broneerida Sind huvitava maja või korteri külastusaja ainult enda jaoks. Nii saad segamatult uue kodu äratundmisele keskenduda. Võta maakleriga ühendust ja lepi aeg kokku!.

https:/www.lvm.ee/tutvumisnadal

Viimati vaadatud

Teie kiri on saadetud

×
×