Maja, Mustika

370 000 €

Objekti ID: 160064
Tehing: Müük, Maja
Maakond: Pärnu maakond
Linn/vald: Pärnu linn Silla küla
Tubade arv: 5
Kütte tüüp: vesi­põranda­küte
Ehitusaasta: 2021
Valmidus: uus ehitis
Omandivorm: kinnistu
Üldpind: 202.40 m²
Krundi pind: 1 996 m²
Katastritunnus: 56801:001:0988
Energiamärgis: A
Müügihind: 370 000 €
Hind m² kohta: 1 828.06 €

Paikuse parkmetsa suurele kinnistule asfalteeritud tupiktänavasse ehitatud energiasäästlik eramu.

Eramu projekteerimisel on kasutatud passiivmajadele omaseid lahendusi – soodne asend ilmakaarte suhtes ja lihtsad minimaalsete liigendustega välisspiirded, samas on eluruumides esindusliku kõrgusega (2,8 m) laed.

Maja on ehitatud soojapidavana (U = 0,10 W/m²K), vältimaks seejuures siseruumides suuri temperatuurikõikumisi, mis on aluseks energiasäästlikele küttekuludele ning hea sisemikrokliima loomiseks.

Kõik avatäited on hea soojapidavusega (U < 1,0 W/m²K), akendel suhteliselt suurem klaaspind ning nende raamid sisuliselt hooldusvabad. Siseuksed on helikindlad.

Katusekattena on kasutatud PVC-materjali, mis „isehingavuse“ tõttu võimaldab vältida väljaviike (v.a sadevee ärvoolu trapid jm.) katustel minimiseerides täiendavaid soojuskadude tekitajaid.

Eramul on eraldi energiasäästlik niiskust- ja soojust tagastav ventilatsiooniseade (Airobot S2), soe garaaz, kiire internet ja loomulikult Thermory termomännist 140 ruutmeetrine terrass!


Suurel tutvumisnädalal saad broneerida Sind huvitava maja või korteri külastusaja ainult enda jaoks. Nii saad segamatult uue kodu äratundmisele keskenduda. Võta maakleriga ühendust ja lepi aeg kokku! https://www.lvm.ee/tutvumisnadal

Lisaandmed

vann, boiler, garderoob, elekter, mööbli võimalus, garaaž, internet, parkett, külmkapp, rullmaterjalist katus, saun, dušš, vesi, eraldi WC, köögimööbel, eraldi toad, avatud köök, uus kanalisatsioon, eraldi sissepääs, kõrged laed, uus elektrijuhtmestik, tsentraalne vesi, lähedal mets, sissekäik tänavalt

Tule Tutvumispäevale!

SAADA

Viimati vaadatud

Teie kiri on saadetud

×
×