Офисная площадь, Lõõtsa 8A-804

3 895 €

ID объекта: 151854
Сделка: Наемная плата, Офисная площадь
Уезд: Harju maakond
Город/волость: Tallinn Lasnamäe linnaosa
Этаж: 8
Тип отопления: центральное отопление, кондиционер, воздушный тепловой насос
Год постройки: 2013
Готовность: Готов
Общая площадь: 304.31 m²
Üürihind: 3 895 €
Цена за один м²: 12.80 €

Ülemiste City on loomingulisust ja impulsiivsust soodustav, ainulaadne ning inspireeriv keskkond. Austamaks Eesti teadusajalugu saavad kõik Ülemiste Citysse rajatud uued või renoveeritavad hooned nime meie teaduse suurkujude järgi – näiteks on siin Ludvig Puusepa, Walter Zappi, Ragnar Nurkse, Ustus Aguri, Artur Lindi, Johannes Käisi, Boris Tamme, Bernhard Schmidti, Alexandre Liwentaali ja Viktor Palmi nimelised hooned.

Linnakule annavad lisaväärtust lähedal asuvad suured kaubanduskeskused, linnakus paiknev Kalli-kalli lasteaed, International School of Tallinn, Emili erakool toitlustusteenused, park jpm.

Ülemiste City on kõigi Tallinnast väljuvate põhimaanteede ristumiskohaks, mis tähendab, et Technopolis Ülemiste külalistel, kes tulevad väljastpoolt Tallinna, on linnakule suurepärane ligipääs. Samuti võimaldab Technopolis Ülemiste asukoht mugavalt autoga väljasõite Tallinnast kõigis suundades.

-700 m kaugusel Tallinna lennujaamast
-400 m kaugusel Ülemiste rongijaamast
-10-minutilise autosõidu kaugusel reisisadamast, kesklinnast, sh Tallinna vanalinnast
-15-minutilise jalutuskäigutee kaugusel maaliinide bussijaamast.

Parkimine

Rajatud suured autoparklad ja parkimismajad mahutavad kokku ligikaudu
3000 sõiduautot. Ülemiste Citys on parkimine külalistele väliparklastes
parkimiskellaga esimesed 2 h tasuta, parkimismajades esimene 1h tasuta. Hoonete ümbruses asuvad tasulised parkimisalad (EP35, EP90).

Teenused

Technopolis Ülemiste teenused suurendavad äritegevuse efektiivsust, hoiavad kulud kontrolli all ning vähendavad keskkonnakoormust.
Meie paindlikud üüripinnad, läbimõeldud töökeskkond, linnaku rahulolevad töötajad ning võimalusi loov kogukond aitavad sul keskenduda olulisele.
Oleme hoolikalt läbi mõelnud igapäevase töökeskkonna, mis koosneb haldus- ja koristusteenusest, vastuvõtulauateenusest, paljundamisest ja printimisest, kiirest internetiühendusest, kolimisteenusest ja töökoha kujundamise teenusest.

Suurel tutvumisnädalal saad broneerida Sind huvitava maja või korteri külastusaja ainult enda jaoks. Nii saad segamatult uue kodu äratundmisele keskenduda. Võta maakleriga ühendust ja lepi aeg kokku! https://www.lvm.ee/tutvumisnadal

Дополнительные данные

кондиционер, электричество, лифт, Интернет, кабинет, вентиляция, вода, общественный транспорт, вход с улицы

Otsid oma
kinnisvarale ostjat?

Võta ühendust, müüme ära!

ОТПРАВИТЬ

Смотрели в последнее время

Ваше письмо отправлено

×
×