Maveori
Residentsid

Uued korterid Orissaares, Kuivastu mnt 34

Väiksem maja, privaatne hoov,
vähem naabreid!

Korter Orissaares – see on paljude inimeste jaoks eelistatult asukoht mandri ja Kuressaare vahel, roheline ja vaikne ümbrus, uus ja kaasaegne korterelamu rõdude, parkimiskohtade ja panipaikadega, optimaalsete ülalpidamiskulude ja tsentraalse keskküttega. Kui oled kõigest sellest unistanud, siis Kuivastu mnt 34 korterelamu vastab just sinu soovidele.​

Vaikse tänava ääres, ümbritsetud aedade rohelusega

Vaikse tänava ääres, ümbritsetud aedade rohelusega, saab korterelamu täielikult uue sisu ja välisilme. Väiksem maja, privaatne hoov, vähem naabreid, laiad koridorid – on see, mida teistel uutel majadel harva pakkuda on.

Rekonstrueerimise käigus on maja saanud uued tehnosüsteemid, soojustuse, paigaldatud on uued aknad, uksed, katus, ventilatsioon. Maja üldruumides ja korterites teostatud uus siseviimistlus.

Asukoht

Orissaare asub Väikese-Väina tammi lähedal. Kuivastu sadamasse on vaid 20 minutit autosõitu. Pealinna Tallinna on 163 km ning Kuressaare asub 54 km kaugusel.

Kaunis sadam asub Illiku laiul, keskusest vaid 700 m kaugusel, pakkudes koos Väikese-Väinaga soodsat võimalust purjetamiseks.

Sadam on hästi kaitstud tormituulte ja lainetuse eest. Mugava peatuspaiga leiavad siin endale kuni 2,5 m süvisega jahid ja teised alused.

Registreeri tutvumispäevale

Ridaelamud