квартира, Staapli 4

999 000 €

ID объекта: 138651
Сделка: Продажа, квартира
Уезд: Harju maakond
Город/волость: Tallinn Põhja-Tallinna linnaosa
Этаж: 6
Число комнат: 4
Тип отопления: центральное отопление
Год постройки: 2018
Готовность: Новое строение
Форма собственности: квартирная собственность
Общая площадь: 166.30 m²
Кадастровый признак: 78408:801:0334
Класс энергопотребления: none
Продажная цена: 999 000 €
Цена за один м²: 6 007.22 €

Müüa merepoolse avara terrassiga korter omanäolises ja ainulaadses Noblessneri sadamalinnakus!

Tegemist on kõige merepoolsema majaga. Korter paikneb hoone viimasel korrusel ning vaatab uhkelt jahisadamale ja Tallinna lahele.

Suured aknapinnad teevad ruumi avaraks ja valgusküllaseks. Enamus aknaid on omakorda uksed, kust pääseb hõlpsalt terrassile. Osa terrassist saab soovi korral klaasidega sulgeda, et ka tuulise ilmaga saaks kauneid vaateid nautida. Terrassi suurus on 43 m2 ja sisaldub korteri üldpinnas. Korterisse oli algselt projekteeritud ka saun ja kamin, mille asukohad on teada ja olemas.

Hinnas sisaldub köögimööbel koos kodumasinatega, majapidamisruumis valamu ja kapp, korteri valgustid ja kardinad.

Hoone on kaasaegne, energiatõhus (hoone projekteeriti B energiaklassi hooneks) ja hea helipidavusega. Kogu ruumi juhtimine käib läbi nutiseadme. Sealt saab muuhulgas vaadata näiteks elektritarbimist ja välitemperatuuri või reguleerida kütet ja ventilatsiooni. Need on ainult mõned koduautomaatika funktsioonid.

Noblessnerist on saanud noobel sadamalinnak, mis on avatud nii merelt kui maalt tulijatele. Seal on ajaloolisi tööstushooneid, rannapromenaad, jahisadam ning uusi kaasaegseid kodusid ja äripindu. Noblessneris on erinevaid põnevaid söögikohti (sh fine dining restoran 180°). Seal toimub mitmeid (kultuuri)sündmusi ning saab külastada kunstikeskust.

Noblessneri piirkond on hõlpsalt ligipääsetav nii autoga kui ka ühistranspordiga liiklejatale.

Parkimiskohad kahele autole hoone parkimiskorrusel lisanduvad hinnale. Hinnas sisaldub üks panipaik, mis asub hoone parkimiskorrusel (panipaik on arvestatud korteri üldpinda).

Korterit müüakse koos tähtajalise üürilepinguga.

Olete oodatud tutvuma!

Suurel tutvumisnädalal saad broneerida Sind huvitava maja või korteri külastusaja ainult enda jaoks. Nii saad segamatult uue kodu äratundmisele keskenduda. Võta maakleriga ühendust ja lepi aeg kokku! https://www.lvm.ee/tutvumisnadal

Дополнительные данные

сигнализация, балкон, ванна, электричество, лифт, запирающийся подъезд, холодильник, душ, вода, туалет отдельно, кухонная мебель

Tule Tutvumispäevale!

ОТПРАВИТЬ
Marianne Puustak

маклер

Marianne Puustak

marianne.puustak@lvm.ee

5260323


Смотрели в последнее время

Ваше письмо отправлено

×
×