Viimsi Villad on valmis!

Viimsi poolsaarele on kerkinud A-energiaklassi villad. Kodud, kus elada, kasvada ja süveneda. Inimestele, kes oskavad näha puude taga metsa ja pealispinna all sügavust. Siit algab sinu elu järgmine peatükk. Ehk isegi huvitavam ja mahukam kui eelmised.

Kompaktsus 
on luksus

Viimsi villa ei ole suur, vaid parajalt suur. Siin on õhku ja ruumi igale pereliikmele. Mõtted saavad lennata ja head ideed jäävad kajama. Siin on omaette olemise soppe ja koosviibimimise avarust. Teenijate armee siia elama ei mahu. Küll aga mahub külalisi, muusikat ja vaikust.

Mõtlemise ruum Viimsi vaikuses

Vaikus on kallis. Omaette aeg on kallis. Viimsi Villa sobib neile, kes on jõudnud piisavalt kaugele – neile, kes saavad ise öelda, mis päeval ja mis kell nad otsustavad linna tulla. Kesklinn on 20 minuti kaugusel, aga ei ole ühtegi põhjust seda iga päev külastada.

Mõned väärtused kestavad

Viimsi Villa ei kuulanud trende. Arhitektuuris on puitu, klaasi, betooni ja teisi materjale, mis sulavad kokku ümbritseva looduse iluga. See on maja, millel on tekstuuri ja kus elada elu, millel on maitset. Naturaalsed materjalid ei lähe moest, vaid kestavad. Nagu kõik hea siin elus.

Registreeru tutvumispäevale

Ridaelamud