Võta ühendust, et
saada kinnisvara
eest parim hind!

Kodu ei ole mitte ainult inimese kalleim ost, vaid tihti ka elu kõige kallim müük. Me töötame kiirelt ja professionaalselt, et sa saaksid oma kinnisvara eest õiglase hinna.

Täida ankeet

arrow
SEND

Professionaalsed fotod

Sinu kodu parimate külgede esiletoomiseks kasutame professionaalset fotograafi. Tehtud pilte kasutame internetikuulutustes, ajalehes ja müügimaterjalidel.

Koostame müügimaterjali

Me kogume põhjaliku info sinu vara kohta alates joonistest, faktidest, ajaloost, kommunaalkuludest ja koostame selle põhjal müügimaterjali, millest ostja leiab kogu teda huvitava võimaliku ülevaatlikul viisil.

Reklaam internetis

Professionaalsete fotode ja põhjaliku ning korrektse infoga müügikuulutused ilmuvad meie kaudu kõikides suuremates kinnisvaraportaalides ja LVM Kinnisvara kodulehel, kus uute objektide infoga käib tutvumas iga päev sadu külastajaid.

Ostuhuvilised püsikliendid

Meil on palju kliente, kes ostavad meie kaudu kinnisvara mitmendat korda ja me teame, millistest objektidest nad on huvitatud ja nii jõuab info nendeni esmajärjekorras.

Tutvumisõhtud

Korraldame regulaarselt müügisolevate korterite ja majadega tutvumispäevi, kus huvitatud kliendid saavad meeldivas õhkkonnas põhjaliku ülevaate müügiobjektist omaniku minimaalse ajakuluga.

Leiame õige hinna

Tuginedes pikaajalisele kogemusele aitame müüjat sobiva hinna määramisel, mis arvestab turuolukorda ja müüja ootusi müügiperioodi ning hinna suhtes.

Koostöö pankadega

Me töötame tihedas koostöös kõigi Eesti kommertspankadega ja saame pakkuda ostjatele seetõttu häid nõuandeid kiiresti ja soodsatel tingimustel laenu saamiseks.

Nõustamine ja lepingu sõlmimine

Your message was sent

×
×