apartment, Vääna 11/2

166 900 €

Object ID: 151399
Transaction: Sale, apartment
County: Harju maakond
City/county: Tallinn Nõmme linnaosa
Floor: 2
Number of rooms: 2
Type of heating: gas heating
Year of construction: 2018
Readiness: New building project
Ownership form: apartment ownership
Total area: 50.10 m²
Energy Class: B
Sale price: 166 900 €
Price per m²: 3 331.34 €

Hubane ja päikeseküllaline 2-toaline korter Nõmme roheluses!

Väga armas kodu kõrgete lagedega. Privaatne ja perekeskne ümbruskond. Müüakse kogu sisustusega.

Korter:
Avar ja mugav planeering. Mahukas sisseehitatud garderoobikapp esikus, eluruum ja avatud köök mööbli ja tehnikaga. Helge magamistuba samuti suure garderoobikappiga, ning vannituba WC ja dushiga.

Majast ja parkimisest:
Maja on ehitatud 2018 aastal, kinnisel territoriumil on kokku 3 maja ühe hooviga. Väga toimekas ja tubli korteriühistu. Soojustagastusega ventilatsioonisüsteem. Hea soojapidavus, kvaliteetne sisekliima ja madalad elamiskulud tagatud.

Tegemist on väga hea asukohaga, lähedal terviserajad, koolid, lasteaiad, ühistransport, poed. Korterile kuulub ka panipaik (lisatasu eest - 2000€) ja üks parkimiskoht (lisatasu eest - 7000€) maja parkimiskorrusel. Samuti on olemas üldkasutusel hobiruum mõeldud jalgratta- ja suusatamis armastajatele.

Tule vaatama seda hubast kodu, oled oodatud!
+372 56184400 / elina.boguslavski@lvm.eeSuurel tutvumisnädalal saad broneerida Sind huvitava maja või korteri külastusaja ainult enda jaoks. Nii saad segamatult uue kodu äratundmisele keskenduda. Võta maakleriga ühendust ja lepi aeg kokku! https://www.lvm.ee/tutvumisnadal

Additional info

furniture, Garage, internet, stairwell locked, strip flooring, refrigerator, security door, shower, washing machine, furnished kitchen, neighbour watch, open kitchen, courtyard, high ceilings, wall cabinets, central water, forest nearby

Tule Tutvumispäevale!

SEND
Elina Boguslavski

Real estate agent

Elina Boguslavski

elina.boguslavski@lvm.ee

+37256184400


Last viewed

Your message was sent

×
×