apartment, Kalevi 18

159 900 €

Object ID: 146011
Transaction: Sale, apartment
County: Harju maakond
City/county: Tallinn Põhja-Tallinna linnaosa
Floor: 1
Number of rooms: 3
Type of heating: gas heating, stove heating
Year of construction: 1937
Readiness: Requires renovation
Ownership form: apartment ownership
Total area: 65.00 m²
Energy Class: E
Sale price: 159 900 €
Price per m²: 2 460.00 €

Autentne 3-toaline korter Kalamaja rajooni ühes kõige rahulikumas osas!

KORTERIST:
Ainuke kolmetoaline korter maja esimesel korrusel. Läbi maja planeering. Korteril on olemas oma eraldiasuv sissepääs aiast. Kaks esikud, eraldi WC ja vannituba (dushiga), köök koos söögitoaga kus on võimalus paigaldada kaminat. Korteris on paigaldatud gaasikatel, kuid on samuti säilinud ka töökorras puuga köetav ahi. Lisaks kuulub korterile suur soe panipaik keldris (21m2).

MAJAST:
Majas on aktiive ja toimekas korteriühistu. Tehtud on kõik vajalikud renoveerimistööd: elektri-, vee-, ja gaasisüsteemid, ning kanalisatsioon, korstnad ja katus. Trepikojas sai hiljuti tehtud remont. Ühiskasutuses on suur aed grillimisplatsiga ja aiamööbeliga. Lastele on kiiged ja liivakast. Parkimine on tasuta kinnises hoovis.

ÜMBRUS JA LÄHEDAL:
Miljööväärtuslik piirkond, kogukonnatunne, poed, kohvikud ja pargid, haridus ja kultuur. Kõik see asub käe-jala juures. Mitmed lasteaiad ja koolid, Salme Keskus, Balti Jaam ja DEPO toidutänav. Telliskivi Loomelinnak, Lennusadam, Noblessneri rajoon ja vanalinn on vähem kui 10minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Küsi julgesti lisainfot ja registreeru korteriga tutvuma!
+372 56184400 / elina.boguslavski@lvm.ee

Suurel tutvumisnädalal saad broneerida Sind huvitava maja või korteri külastusaja ainult enda jaoks. Nii saad segamatult uue kodu äratundmisele keskenduda. Võta maakleriga ühendust ja lepi aeg kokku! https://www.lvm.ee/tutvumisnadal

Additional info

basement, Furniture available, stairwell locked, refrigerator, security door, shower, washing machine, separate WC, furnished kitchen, neighbour watch, separate rooms, courtyard

Tule Tutvumispäevale!

SEND
Elina Boguslavski

Real estate agent

Elina Boguslavski

elina.boguslavski@lvm.ee

+37256184400


Last viewed

Your message was sent

×
×