House, Papiniidu 68

270 000 €

Object ID: 151224
Transaction: Sale, House
County: Pärnu maakond
City/county: Pärnu linn Mai
Number of rooms: 4
Type of heating: central heating
Year of construction: 2022
Readiness: New building project
Ownership form: registered immovable
Total area: 109.90 m²
Area of plot: 508 m²
Cadastral register number: 62513:178:0011
Energy Class: A
Sale price: 270 000 €
Price per m²: 2 456.78 €

Mereäärne kuurortlinn Pärnu oma valgete liivarandade ja võluvate puiesteedega, pakkumas parimat võimalust oma kodu rajamiseks. Kaunis promenaad ja kergliiklustee, mis ühendab maad linnaga, luksuslikult roheline ümbrus, mõnusat varjupakkuv männimets ja karge mereõhk.
Just sellisesse elukeskkonda, Pärnu populaarseimasse piirkonda, Papiniidu tänava lõunapoolsele küljele, kerkib uus avar ridaelamu. Hoone vaated on otse merele, oma õueala, terass, teisel korrusel rõdu. Suured maani aknad tagavad valgusküllasuse ja avarustunde, asukoht privaatsuse ja loodusläheduse.


Ridaelamu koosneb kolmest majast, hoone on kahekorde, erinevatel kinnistutel paiknevad elamud on omavahel nihkes.

Põhirõhk on kaasaegsel välimusel, ehituskvaliteedil ja energiatõhususel. Kasutatakse naturaalseid materjale, mahedaid toone ja kvaliteetset sanitaartehnikat.

Hoonesse on planeeritud põrandaküte, linna kaugkütte baasil. Soojasõlm paigaldatakse tehnoruumi. Igasse boksi on ette nähtud iseseisev soojatagastusega ventilatsiooniseade.

Planeering on mugav:

I korrusel avatud köök- elutuba, esik, garderoob, panipaik ja tualett. Tehnoruum on eraldi sissepääsuga hoone fasaadipoolsel küljel.

II korrus kolm magamistuba, trepihall ja saun.


Suurel tutvumisnädalal saad broneerida Sind huvitava maja või korteri külastusaja ainult enda jaoks. Nii saad segamatult uue kodu äratundmisele keskenduda. Võta maakleriga ühendust ja lepi aeg kokku! https://www.lvm.ee/tutvumisnadal

Additional info

balcony, cable TV, wardrobe, electricity, internet, strip flooring, sauna, shower, water, separate WC, open kitchen, new sewage system, separate entrance, duplex, new wiring, central water, forest nearby, entry from the street

Tule Tutvumispäevale!

SEND
Eda Karula

Real estate agent

Eda Karula

eda.karula@lvm.ee

56230200

Suhtle Messengeris

Last viewed

Your message was sent

×
×