map
asukoht

apartment, Kraavi

29 000 €

Object ID: 80506148
Transaction: Sale, apartment
County: Saare maakond
City/county: Saaremaa vald Suur-Randvere
Floor: 1
Number of rooms: 2
Type of heating: stove heating
Year of construction: 1959
Ownership form: apartment ownership
Total area: 39.00 m²
Cadastral register number: 34801:006:0244
Sale price: 29 000 €
Price per m²: 743.59 €

Müüa 2-toaline korter Suur-Randvere külas, vaid ca 10 km kaugusel Kuressaarest.

Korter asub korterelamu I korrusel. Alustatud on kapitaalremondiga – korter on seest tühjaks tehtud, mis annab hea võimaluse kujundada kodu täielikult oma maitse järgi.

Korteri info:

- 2 tuba
- I korrus
- kivimaja
- vahetatud aknad
- elekter 3x25 A
- algselt ahjuküte ja pliit

Korterelamus on plaanis katuse vahetus remondifondi kogutud vahendite eest.

Lisavõimalus kasutada aiamaad.

Sobib hästi inimesele, kes otsib rahulikku elukohta maalähedases keskkonnas või soovib renoveerida kodu oma soovide järgi.

Huvi korral võta ühendust ja läheme koos korterit vaatama.