| Object ID: | 80507153 |
| Transaction: | Sale, apartment |
| County: | Tartu maakond |
| City/county: | Tartu Ülejõe |
| Floor: | 5 |
| Number of rooms: | 2 |
| Type of heating: | kaugküte |
| Year of construction: | 2007 |
| Ownership form: | apartment ownership |
| Total area: | 41.50 m² |
| Area of plot: | 42 m² |
| Cadastral register number: | 79514:017:0050 |
| Sale price: | 205 000 € |
| Price per m²: | 4 939.76 € |
Müügile on tulnud hubane ja heas seisukorras korter Tartu hinnatud Ülejõe linnaosas. Korter asub viiekorruselise maja viimasel korrusel, pakkudes rahulikku ja privaatset elukeskkonda. Majas on lift ning kaugküte, mis muudavad igapäevaelu eriti mugavaks. Läbimõeldud ja praktiline planeering sobib suurepäraselt nii noorele perele, tudengile kui ka investeeringuks.
Korteri pindala on 41,5 m² ning ruumid on valgusküllased ja hästi läbi mõeldud. Avatud elutuba ja köök loovad mõnusa avara atmosfääri. Korteris on üks magamistuba, vannituba koos vanniga ning rohkelt panipaigaruumi mugavaks hoiustamiseks.
Korteri üheks suurimaks väärtuseks on avar 16,5 m² katuseterrass, kus saab nautida hommikukohvi, päikeseloojanguid või lihtsalt mõnusat aega värskes õhus.
Lisaks kuulub korteri juurde suur kinnine maa-alune garaaž kahe parkimiskohaga, mis tagab turvalise ja mugava parkimise aastaringselt ning pakub lisaruumi hoiustamiseks.
Asukoht on suurepärane – läheduses on hea ühistranspordiühendus ning kiire ligipääs Tartu kesklinnale. Kõik eluks vajalik on käeulatuses: koolid, lasteaiad, poed ja vaba aja veetmise võimalused.
See korter on ideaalne valik inimesele, kes hindab mugavat, kaasaegset ja privaatset elukeskkonda Tartu südalinna lähedal.
Tule tutvuma ja leia endale uus hubane kodu!
bathtub, refrigerator, washing machine, balcony, new wiring
Esita laenutaotlus siinLepingutasu 0 €. Taotluse esitamisel märkige kampaaniakoodi lahtrisse LVM.