map
asukoht

apartment, Pärnu mnt 43b

275 000 €

Object ID: 80507718
Transaction: Sale, apartment
County: Harju maakond
City/county: Tallinn Kesklinn
Floor: 1
Number of rooms: 2
Type of heating: kaugküte
Year of construction: 2022
Ownership form: apartment ownership
Total area: 44.10 m²
Cadastral register number: 78401:106:0730
Sale price: 275 000 €
Price per m²: 6 235.83 €

Müüa stiilne, maitsekalt sisustatud korter südalinna piiril.

Korter:
Korter müüakse koos sisustusega.
Planeeringus on esik, avatud köök-elutuba, suur rõdu, magamistuba, vannituba. Korter on maitsekalt sisustatud ja hästi läbimõeldud. Sisseehitatud garderoobid teevad igapäevaelu mugavaks ja praktiliseks. Kuumadesse suveilmadesse toob hea sisekliima jahutusseade.

Parkimine ja panipaik:
Korteri juurde kuulub panipaik maja maa-alusel korrusel.
Parkimine on korraldatud sissekirjutuse alusel.

Asukoht:
See on Tallinna südalinna üks strateegilisemaid tuiksooni. Ülimugav Kosmose peatuse logistika, vanalinna ja südalinna vahetu lähedus. Mugav asukoht, mis koondab pealinna parima äri- ja elukeskkonna vaid mõneminutilise jalutuskäigu raadiusesse.

Helista ja küsi lisa või registreeri privaatne tutvumine!