map
asukoht

apartment, J. Kunderi tn 30

615 €

Object ID: 80509611
Transaction: Rent, apartment
County: Harju maakond
City/county: Tallinn Kesklinn
Floor: 2
Number of rooms: 2
Type of heating: air source heat pump, stove heating
Year of construction: 1940
Ownership form: registered immovable
Total area: 41.20 m²
Cadastral register number: 78401:112:0320
Üürihind: 615 €
Price per m²: 14.93 €

Stiilselt ja looduslike viimistlusmaterjalidega renoveeritud 2-toaline korter kesklinnas Kadrioru lähistel.

Korterisse jääb kogu pildil olev sisustus- köök koos köögitehnikaga (külmkapp, gaasipliit, elektriahi, õhupuhasti) pesumasin ning mööbel (söögiluad, toolid, diivan, tv-kapp, riiulid, kummut ja voodi, walk-in garderoobi sisustus). Korteri aknad avanevad sisehoovi.

Külmemal perioodil köetakse korterit Tulikivi voolukivist soojustsalvestava kamin-ahjuga või õhksoojuspumba. Soe vesi elektriboileriga. Korteri pesuruumis on elektripõrandaküte. Parkimine kinnises hoovis kindlal parkimiskohal.

Üürihinnale lisanduvad igakuised kõrvalkulud (suvel ligikaudu 60€+ elekter, talvel ligikaudu 80€ + elekter). Lepingu sõlmimisel esimese kuu üür, tagatisraha 1.5 kuu üürisumma ulatuses ning lepingutasu ühe kuu üürisumma + käibemaks.

Suurepärane infrastruktuur: lähedal toidupoed (Torupilli Selver, Maxima, Stockmann), Tallinna Bussijaam, Mesimummu lasteaed, Kardioru Saksa Gümnaasium, kohvikud, ühistranspordi peatused (tramm, buss), kesklinna pargid (Politseipark, jalutuskäigu kaugusel Kadrioru park).

Lemmikloomad kokkuleppel!
Korter vabaneb 15 juuni.

Oled oodatud tutvuma üürikoduga!

Additional info:

refrigerator, cable TV, washing machine, shower