map
asukoht

apartment, Viru väljak 6

700 €

Object ID: 80510213
Transaction: Rent, apartment
County: Harju maakond
City/county: Tallinn Kesklinn
Floor: 8
Number of rooms: 2
Type of heating: central heating
Year of construction: 2004
Ownership form: apartment ownership
Total area: 49.70 m²
Cadastral register number: 78401:102:0310
Üürihind: 700 €
Price per m²: 14.08 €

LVM Kinnisvaral on rõõm esitleda Teile üürikorterit Südalinnas!

Tere tulemast hubasesse üürikorterisse otse Viru Keskuse südames! See avar ja valgusküllane korter on suurepärane valik neile, kes hindavad mugavust, keskset asukohta ning modernset elukeskkonda.

Keskne Asukoht: Korter asub Viru Keskuse 8. korrusel, tagades kiire juurdepääsu kaubanduskeskusele, restoranidele ja meelelahutusvõimalustele.

Avar ja Valgusküllane Sisekujundus: Korter on maitsekalt sisustatud, pakkudes hubast atmosfääri ja funktsionaalsust.

Mugavused Käeulatuses: Ümbritsev piirkond pakub mitmeid mugavusi, sealhulgas ühistranspordi peatused, kauplused ja kohvikud.

Turvalisus ja Mugavus: Hoone on varustatud turvaukse ja liftiga, tagades teie turvalisuse ja mugavuse.

Parkida saab Viru keskuse parklas (võimalus soetada kuukaart).

Üürihinnale lisanduvad igakuised kõrvalkulud. Lepingu sõlmimisel küsitakse esimene üür, tagatisraha ühe kuu üüri ulatuses ning maakleritasu on ühe kuu üür + käibemaks.

Additional info:

shower, furnished kitchen, refrigerator, balcony, strip flooring, washing machine