Laire Kiveste

kutseline hindaja
kinnisvara hindaja, tase 6
kutsetunnistuse nr 189524
Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu liige

Telefon

+372 5193 6993

E-posti aadress

laire.kiveste@lvm.ee

Keeled

est, rus, eng

Tööpiirkond

Pärnu, Pärnu maakond, Saaremaa, Muhumaa

Staaž kinnisvaras

17 aastat

edit
Kirjuta mulle
Võta ühendust, et
saada kinnisvara
eest parim hind!

Vajad pangast laenu? Telli oma kinnisvarale hindamine.

2005 aastal otsustasin oma edasise elutee siduda kinnisvaravaldkonnaga, kuid kuna eelistan, et tean mida teen, mitte ei tee ainult seda, mida tean, siis läksin seda õppima Pärnu Saksa Tehnoloogiakooli. Kuna õpingute juures tekkis ka praktikavajadus, kuid praktikantidest Pärnu kinnisvarafirmad huvitatud ei olnud, siis asusin kinnisvaravaldkonda tööle juba enne lõpetamist ehk 2006. aastal. Esialgu tegelesin maakleritööga (müük, üür), kuid üsna kiiresti tekkis huvi ka kinnisvara hindamise vastu.
Alates 2011 aastast olen spetsialiseerunud ainult kinnisvara hindamisele. Sama aasta sügisel asusin õppima Tartu Ülikooli Pärnu kolledžisse, et saada kinnisvara hindaja kutse saamise eelduseks nõutav haridustase (bakalaureus). 2016 aastal sain kinnisvara nooremhindaja (tase 5) kutsetunnistuse, kinnisvara hindaja kutsetunnistuse (tase 6) sain 2017 aasta sügisel.
Alates 2015 aasta lõpust olen hinnanud LVM Kinnisvara OÜ koosseisus. Tegelen elukondliku kinnisvara hindamisega Pärnumaal ja Saaremaal. Meie koostatud hinnanguid aktsepteerivad kõik Eestis olevad pangad.

Mulle meeldib näha, kui vanale majale on antud uus elu või kui kiiresti võib kerkida uus elamu täiesti tühjale kohale. Siis saan aru, et minu tööst on kellelegi ka päriselt abi olnud.

 

TELLI HINDAMINE

Tellimuse eriti kiireks täitmiseks lisa lahtisse „Märkused“ märksõna LAIRE.

Klientide tagasiside

„Tänud hinnangu eest. Sain ka juba pangast lõpliku positiivse vastuse kätte. Väga kiire ja meeldiv koostöö!“ Karen

„Päeval ei olnud mul aega hindamisakti ise läbi lugeda. Nüüd olen selle läbi vaadanud ja tahan teid tänada põhjaliku töö eest. Olen ise matemaatik ja oli huvitav näha teie meetodeid ja analüüsi.“ Silvia

„Suurimad tänud! Jäin väga rahule Teie teenusega ja soovitan Teid kindlasti edasi!“ Risto

“Soovin Teid tänada! Pangalaenu taotlemine õnnestus.” Katrin

Teie kiri on saadetud

×
×