Hindamine


Telli hindamine

SAADA

Kinnisvara hindamine on protsess, mille käigus leitakse kinnisvara antud ajahetke turuväärtus. Hinnatav objekt võib olla nii korter, maja, krunt, äripind või muu kinnistusregistrisse kantud objekt.

Eksperthinnanguid koostame järgmistel eesmärkidel:
– Laenutagatise turuväärtuse määramiseks;
– Finantsaruandluseks;
– Müügihinna määramiseks;
– Investeerimisotsuste tegemiseks;
– Kohtulike vaidluste puhul;
– Enampakkumistel alghinna määramiseks;
– Muudel kliendi poolt tellitud juhtudel.

LVM Kinnisvara on tegelenud kinnisvara hindamisega alates 1993. aastast. Meie eksperthinnangud valmivad kooskõlas EKHÜ kehtestatud Heade Tavade Koodeksiga. Hindamisel lähtume Riiklikest Eesti varahindamise standarditest EVS 875. Hinnang vormistatakse kirjalikult eksperthinnanguna. Meie poolt koostatud eksperthinnaguid aktsepteerivad kõik krediidiasutused ja finantsinstitutsioonid. Pankadele edastatakse hinnangud digitaalselt allkirjastatult e-hinnangutena, mis tagavad tellijale kiiruse ja konfidentsiaalsuse.

LVM Kinnisvara OÜ-s töötavad hindajad on oma ala professionaalid, kellel on pikaajaline töökogemus kinnisvarahindajana, mida toetab vastavasisuline kõrgharidus ja pidev täiendõpe.

Hindamisteenuse hinnakiri linnades

TallinnTartuPärnuKuressaare
Tüüpkorteralates 240 € *200 €120 € *150 €
Muu korteralates 270 €alates 200 €alates 130 € *alates 150 €
Elamu, ridaelamu, majaosaalates 350 €alates 300 €alates 160 € *250 €
Elamukruntalates 350 €270 €200 € *alates 250 €
Ärihoone, tootmishoone, tootmismaa, ärikruntkokkuleppelkokkuleppelkokkuleppelkokkuleppel
* Mustamäe, Lasnamäe, Õismäe paneelelamud* v.a. osavallad

Hindamisteenuse hinnakiri maakondades

HarjumaaTartumaaPärnumaaSaaremaa
Korteralates 370 €alates 200 €alates 150 €alates 160 €
Elamu, ridaelamu, majaosaalates 380 €alates 300 €alates 210 €alates 260 €
Elamukruntalates 380 €alates 270 €alates 210 €alates 260 €
Maatulundusmaaalates 380 €alates 270 €alates 210 €alates 260 €
Ärihoone, tootmishoone, tootmismaa, ärikruntkokkuleppelkokkuleppelkokkuleppelkokkuleppel

Muud teenused:

Eksperthinnang paberil – 20 €
Lisahinnang – al. 90 €
Väljasõidutasu koos suulise hinnanguga – 50% teenuse hinnakirjajärgsest hinnast
Perspektiivne hinnang – lisandub 50% teenuse hinnakirjajärgsest hinnast
Väljasõidutasu Saaremaal – 0,50 €/kilomeeter

Tallinn

Ando Lumiste

kinnisvara hindaja, tase 6, kutsetunnistus 151708

ando.lumiste@lvm.ee

+372 5689 0500

Erlike Kumar

kinnisvara nooremhindaja, tase 5, kutsetunnistus 160080

erlike.kumar@lvm.ee

+372 5679 7400

Jane Nurmoja

kinnisvara nooremhindaja, tase 5, kutsetunnistus 139625

jane.nurmoja@lvm.ee

+372 5683 7400

Kitty Kuningas-Kass

kinnisvara nooremhindaja, tase 5
kutsetunnistuse nr 152064

kitty.kass@lvm.ee

+372 510 9410

Margus Kruut

kinnisvara nooremhindaja, tase 5, kutsetunnistus 116109

margus.kruut@lvm.ee

+372 506 4987

Siiri Siilaberg

kinnisvara nooremhindaja, tase 5
kutsetunnistus 144174

siiri.siilaberg@lvm.ee

+372 5672 0800

Andres Sutt

vara hindaja, tase 7

andres.sutt@lvm.ee

+372 504 6918

Tartu

Karmen Saarep

kinnisvara hindaja, tase 7

karmen.saarep@lvm.ee

+372 5686 1500

Mari-Ann Tammiste

nooremhindaja, tase 5

mariann.tammiste@lvm.ee

+372 5907 9960

Triin Lepik

kinnisvara nooremhindaja, tase 5, kutsetunnistus 160082

triin.lepik@lvm.ee

+ 372 5675 9500

Pärnu

Laire Kiveste

kinnisvara hindaja, tase 6

laire.kiveste@lvm.ee

+372 5193 6993

Merle Siigla

vara hindaja, tase 7

merle.siigla@lvm.ee

+372 503 8293

Kuressaare

Liina Järveots

kinnisvara nooremhindaja, tase 5

liina.jarveots@lvm.ee

5628 1900

Teie kiri on saadetud

×
×