Kontaktid

Meeskond

Kõik
Tallinn
Tartu
Pärnu
Kuressaare

Kõik

Andres Sutt

juhatuse liige
kutseline hindaja
vara hindaja, tase 7
kutsetunnistuse nr 144268

+372 504 6918

andres.sutt@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 29 aastat

Keeled: est, rus, fin, eng

Andres Sutt

Ingmar Saksing

juhatuse liige
vanemmaakler
kutsetunnistuse nr 160764
kinnisvaramaakleri reg.nr KMR 89763

+372 501 3320

ingmar.saksing@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 29 aastat

Keeled: est, rus, fin, eng, ger

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud

Ingmar Saksing

Philip Saksing

Tartu kontori juhataja,
kutseline maakler
kutsetunnistuse nr KKM 152222
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 81063

+372 5348 4806

philip.saksing@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 5 aastat

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Tartu, Tartu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud

Philip Saksing

Leie Kõiv

Kuressaare kontori juhataja,
maakler

+372 5609 9400

leie.koiv@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 3 aastat

Keeled: est, eng, rus, fin

Tööpiirkond: Saaremaa, Muhumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Leie Kõiv

Joosep Niimeister

turundusjuht

+372 5853 2605

joosep.niimeister@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 8 aastat

Keeled: est, eng, rus

Joosep Niimeister
Aira Alunurm

Pihle Ailjama

Pärnu ja Tartu büroojuht

+372 5656 8000

pihle.ailjama@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 1 aasta

Keeled: est, eng

Pihle Ailjama

Triin Niitoja

Tallinna ja Kuressaare büroojuht

+372 56 941 700

triin.niitoja@lvm.ee

Keeled: est, eng, rus

Triin Niitoja

Liis Rotar

fotograaf

+372 5688 3218

liis.rotar@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 6 aastat

Keeled: est, eng, ger, fin

Tööpiirkond: kogu Eesti

Liis Rotar

Merle Siigla

kutseline hindaja
vara hindaja, tase 7
kutsetunnistuse nr 176338
Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu liige

+372 503 8293

merle.siigla@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 23 aastat

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: kogu Eesti

Merle Siigla

Ott-Erik Eendra

fotograaf

+372 5344 8395

ott.eendra@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 1 aasta

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: kogu Eesti

Ott-Erik Eendra

Paul Poderat

fotograaf

+372 5901 5882

paul.poderat@lvm.ee

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: kogu Eesti

Paul Poderat

Ando Lumiste

kutseline hindaja
kinnisvara hindaja, tase 6
kutsetunnistuse nr 151708

+372 5689 0500

ando.lumiste@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 13 aastat

Keeled: est, fin, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Ando Lumiste

Karmen Saarep

kutseline hindaja
vara hindaja, tase 7
kutsetunnistuse nr 152081

+372 5686 1500

karmen.saarep@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 7 aastat

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tartu, Tartumaa, Lõuna-Eesti

Karmen Saarep

Laire Kiveste

kutseline hindaja
kinnisvara hindaja, tase 6
kutsetunnistuse nr 127174
Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu liige

+372 5193 6993

laire.kiveste@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 14 aastat

Keeled: est, rus, eng

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Laire Kiveste

Margus Kruut

kutseline hindaja
kinnisvara nooremhindaja, tase 5
kutsetunnistuse nr 176326
Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu liige

+372 506 4987

margus.kruut@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 29 aastat

Keeled: est, fin, eng, rus

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Margus Kruut

Kitty Kuningas-Kass

kinnisvara hindaja, tase 6
kutsetunnistuse nr 177428

+372 510 9410

kitty.kass@lvm.ee

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Kitty Kuningas-Kass

Liina Järveots

kutseline hindaja
kinnisvara nooremhindaja, tase 5
kutsetunnistuse nr 177420

5628 1900

liina.jarveots@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 5 aastat

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Saaremaa, Muhumaa

Liina Järveots

Mari-Ann Tammiste

kutseline hindaja
kinnisvara nooremhindaja, tase 5
kutsetunnistuse nr 169729

+372 5907 9960

mariann.tammiste@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 1 aasta

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tartu, Tartumaa

Mari-Ann Tammiste

Siiri Siilaberg

kinnisvara hindaja, tase 6
kutsetunnistus 177432

+372 5672 0800

siiri.siilaberg@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 2

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Siiri Siilaberg

Aivo Selge

maakler

+372 507 8682

aivo.selge@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 22 aastat

Keeled: est, rus

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: Elamud, korterid, kinnistud

Aivo Selge

Anastasia Vendelin

Maakler

+372 5679 5900

anastasia.vendelin@lvm.ee

Keeled: rus

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Anastasia Vendelin

Ats Rääk

kutseline maakler
kutsetunnistuse nr KKM 180405
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 39581

+372 509 8195

ats.raak@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 6 aastat

Keeled: est, rus, eng

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnumaakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud, äripinnad

Ats Rääk

Ave Hannus

kutseline maakler
kutsetunnistuse nr KKM 181140
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 21818

+372 522 2093

ave.hannus@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 16 aastat

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Ave Hannus

Eda Karula

kutseline maakler
kutsetunnistuse nr KKM 180408
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 20731

+372 5623 0200

eda.karula@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 7 aastat

Keeled: est, rus

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Eda Karula

Eliise Einla

maakler

+372 5326 4940

eliise.einla@lvm.ee

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tartu, Tartu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Eliise Einla

Elina Boguslavski

maakler

+372 5618 4400

elina.boguslavski@lvm.ee

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: Elamud, korterid, kinnistud

Elina Boguslavski

Enely Saarniit

maakler

+372 56461642

enely.saarniit@lvm.ee

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: Elamud, korterid, kinnistud

Enely Saarniit

Erlike Kumar

kutseline hindaja
kinnisvara nooremhindaja, tase 5, kutsetunnistuse nr 160080

+372 5679 7400

erlike.kumar@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 2 aasta

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Erlike Kumar

Eve Maremäe

maakler
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 53504

+372 5697 3600

eve.maremae@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 10 aastat

Keeled: est, rus, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud

Eve Maremäe

Eve-Mai Kiisler

vanemmaakler
kutsetunnistuse nr KKM 163764
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 76812

+372 5688 4100

eve-mai.kiisler@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 10 aastat

Keeled: est, rus, eng, fin

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud

Eve-Mai Kiisler

Hannula Menning

maakler

+372 5672 0700

hannula.menning@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 2 aastat

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: Elamud, korterid, kinnistud

Hannula Menning

Hans Erik Tõnissoo

maakler

+372 5690 1684

hans.tonissoo@lvm.ee

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: Elamud, korterid, kinnistud

Hans Erik Tõnissoo

Helen Themas

maakler

+372 5687 0600

helen.themas@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 3 aastat

Keeled: est, eng, rus, fin

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Helen Themas

Henel Aava

maakler

+372 5685 5888

henel.aava@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 4 aastat

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: Elamud, korterid, kinnistud

Henel Aava

Ilmar Tedremaa

maakler
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 64038

+372 5621 1600

ilmar.tedremaa@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 5 aastat

Keeled: est, eng, fin

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: Elamud, korterid, kinnistud

Ilmar Tedremaa

Inga Rattasepp

maakler

+372 5629 2700

inga.rattasepp@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 2 aastat

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Tartu, Tartu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Inga Rattasepp

Innar Lanno

maakler
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 64484

+372 5697 7800

innar.lanno@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 2 aastat

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Innar Lanno

Jane Nurmoja

kutseline hindaja
kinnisvara nooremhindaja, tase 5
kutsetunnistuse nr 139625

+372 5683 7400

jane.nurmoja@lvm.ee

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Jane Nurmoja

Jane Riidamets

kutseline maakler
kutsetunnistuse nr KKM 152219
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 47534

+372 5691 5888

jane.riidamets@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 6 aastat

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud, äripinnad

Jane Riidamets

Janeli Keem

maakler

+372 5610 3800

janeli.keem@lvm.ee

Keeled: est

Tööpiirkond: Tartu, Tartu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Kaiti Enno

lapsehoolduspuhkusel,
maakler
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 68472

+372 5697 9575

kaiti.enno@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 8 aastat

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Saaremaa, Muhumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud

Kaiti Enno

Kerli Väära

maakler
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 46865

+372 5823 5200

kerli.vaara@lvm.ee

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Kerli Väära

Lea Aniste

kutseline maakler
kutsetunnistuse nr KKM 180422
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 10398

+372 5685 3500

lea.aniste@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 7 aastat

Keeled: est, rus, eng

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid

Lea Aniste

Liina Kaljend

maakler

+372 5305 6466

liina.kaljend@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 1 aasta

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tartu, Tartu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Liina Kaljend

Mari Narits

maakler

+372 5813 5170

mari.narits@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 1 aasta

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tartu, Tartu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Mari Narits

Marianne Putting

maakler
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 28022

+372 5626 5999

marianne.putting@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 2 aastat

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: Elamud, korterid, kinnistud

Marianne Putting

Marianne Puustak

maakler

+372 526 0323

marianne.puustak@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 15 aastat

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: Elamud, korterid, äripinnad, kinnistud

Marianne Puustak

Marit Vilba

maakler

+372 5689 6400

marit.vilba@lvm.ee

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: Elamud, korterid, kinnistud

Marit Vilba

Merit Miller

maakler
kutsetunnistuse nr KKM 186838
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 95200

+372 507 2172

merit.miller@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 2 aasta

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Merit Miller

Reli Värk

maakler

+372 5686 7800

reli.vark@lvm.ee

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Rita Sepp

Vanemmaakler
kutsetunnistuse nr KKM 176677
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 11238

+372 506 5364

rita.sepp@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 24 aastat

Keeled: est, rus, eng, fin

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud

Rita Sepp

Robin Tiits

maakler

+372 565 2160

robin.tiits@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 1 aasta

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: Elamud, korterid, kinnistud

Robin Tiits

Sanna Spongolts

maakler
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 02321

+372 5684 8700

sanna.spongolts@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 5 aastat

Keeled: est, fin, rus, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: Elamud, korterid, kinnistud

Sanna Spongolts

Sirje Savvest

kutseline maakler
Maaklerite Koja liige
kutsetunnistuse nr KKM 170513
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 20519

+372 524 2277

sirje.savvest@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 15 aastat

Keeled: est, rus, eng

Spetsialiseerumine: elamud, maakodud, korterid, kinnistud

Sirje Savvest

Süve Sults

maakler
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 97106

+372 5620 9966

syve.sults@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 4,5 aastat

Keeled: est, rus, fin

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Süve Sults

Tiia Kirss

kutseline maakler
Maaklerite Koja liige
kutsetunnistuse nr KKM 161115
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 15970

+372 5687 6900

tiia.kirss@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 7 aastat

Keeled: est, rus, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud

Tiia Kirss

Tiiu Lebedev

vanemmaakler
kutsetunnistuse nr KKM 176680
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 34398

+372 507 2168

tiiu.lebedev@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 17 aastat

Keeled: est, rus, fin, eng

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud

Tiiu Lebedev

Teie kiri on saadetud

×
×