Tule LVM Kinnisvarasse!


Kui Sul on võrdselt ambitsioone, töötahet ja õppimisindu, siis sobid meie meeskonda ideaalselt!

Kui tunned, et vajad oma töökarjääris järgmise sammu astumiseks just sellist väljakutset, saada meile oma CV ja võtame Sinuga ühendust!

Me teeme parimat kinnisvarafirmat Eestis!

Alustasime tegevust 1992. aastal. Meil on esinduslikud esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares ning meie teenuseid on kasutanud enam kui 45 000 klienti. Meie veebileht on 80 000 külastusega kuus enim külastatav kinnisvarafirma koduleht Eestis. Meie inimesi ühendab tahe teha parimat kinnisvarafirmat Eestis!

Meil on head töötingimused ning võimalused enda pidevaks arendamiseks.

Meil on head töötingimused, avarad kontorid ning võimalused enda pidevaks arendamiseks läbi töö ja iganädalaste koolituste! Koolitusi viivad läbi meie enda kogenud maaklerid ja rahvusvahelised koolitajad. Koolitused on toimunud ka Londonis, Stockholmis, Milaanos ja regulaarselt Soomes. Meie meeskond koosneb eranditult (elu)kutselistest maakleritest ja hindajatest, keda toetab professionaalne turundustiim.

Meil on meeleolukad meeskonnaüritused

Lisaks talvisele aastakokkuvõtte- ja suvisele suvepäevade üritustele võtame osa Ratrace-st ning laseme loovhingel ennast avaldada erinevatel kreatiivsetel üritustel. Samuti ka igal meie kontoril omad hooajalised üritused.

Saada meile oma CV ja võtame Sinuga ühendust!


Nimi ja perekonnanimi
*
Telefon
*
e-post
*
Vali kontor, kus sooviksid töötada
*
* Lisa CV

* Väljade täitmine on kohustuslik.

Teie kiri on saadetud

×
×