Miks valida LVM?


Kirjalikud lepingud ja ausad vastused

Esindame kliente kirjalike lepingute alusel ja anname ausad vastused ka kõige keerulisemates olukordades. Usume, et kirjalikult kokkulepitud maakleri tegevuskava ja kohustused tagavad parima võimaliku tulemuse.

Tegevuskava

Tegevuskava võimaldab saada ülevaate müügi algusest lõpuni. Nii tead täpselt kui kaugel müügiprotsess just hetkel on ja oled kursis oma õiguste ja kohustustega, sest edukas kinnisvaratehing on nii turvaline kui kasulik.

Meeskonnatöö ja koolitus

LVM Kinnisvara maaklerit palgates palkad kogu meeskonna, kes julgeb võtta vastutuse antud lubaduste eest. Meie kinnisvaramaaklerid osalevad regulaarselt müügi-, õigus- ja ehitusalastel koolitustel. Parimaid kinnisvaraalaseid teadmisi hangivad meie maaklerid aga Ameerika Ühendriikide, Suurbritannia ja Skandinaavia koolitustelt.

Rahulolevad kliendid

Alates 1992. aastast on meie teenuseid Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares kasutanud enam kui 45 000 klienti. Kõige sagedamini palgatakse meid kinnisvara müüma, aga ka ostma, hindama ja arendama. Täna on meie klientideks juba ka meie klientide lapsed. Suurimaks tunnustuseks meie tööle on aga kliendid, kes palkavad meid oma kinnisvaratehingut läbi viima juba enam kui kümnendat korda.

Esinduslikud kontorid

LVM Kinnisvara kontorid Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares on kaasaegsed bürood, kus on loodud suurepärased tingimused maaklerite tööks ja klientide vastvõtuks. Paljud müügisolevad objektid on eksponeeritud meie büroo vaateakendel ja leiavad ostja tänavatel jalutavate varakate turistide seast.

Teie kiri on saadetud

×
×