Büroopind, Savi 38a

5 €

Objekti ID: 136946
Tehing: Üür, Büroopind
Maakond: Pärnu maakond
Linn/vald: Pärnu linn Rääma
Korrus: 1
Kütte tüüp: gaasiküte, kombineeritud
Ehitusaasta: 2020
Valmidus: uus ehitis
Omandivorm: kinnistu
Üldpind: 80.00 m²
Krundi pind: 13 189 m²
Katastritunnus: 62501:001:0025
Üürihind: 5 €
Hind m² kohta: 0.06 €

Moodsaim tehnokeskus Pärnus!

2020a. maikuus valminud Alltours Ärikeskus asub ViaBaltica magistraali vahetus läheduses Pärnu kiiresti arenevas tootmis- ja äripiirkonnas. Keskuses tegutseb tehnoülevaatuspunkt ja nii suurtele kui ka väikestele sõidukitele mõeldud pesula.

Antud kontoripind on 80m2 ja ruutmeetri hind on 5.- pluss km ja kõrvalkulud.
Täpsem info renditingimuste kohta maaklerilt.

Kompleks koosneb kahest hoonest. Peahoones on lisaks tehnoülevaatuspunktile ja pesulale läbisõidetavad garaažid / laopinnad, mis on varustatud 4,5m kõrguste tõstustega, remondikanalite, ventilatsiooni, kütte, valgustuse ja suruõhuga. Põrandad on ehitatud spetsiaalselt selleks, et kannatavad posttõstukeid st. 10t / m2. Iga töökoja juurde on võimalik rentida kaasaegsed kontori- ja olmeruumid, vajadusel ka laopinna. Kõikide vajaduste peale on mõeldud.

Majas on efektiivne gaasiküte, oma päikesepark, signalisatsioon, internetiühendus. Igal rendiboksil on oma gaasi-, vee- ja elektriarvestid.

Keskuse teine hoone on laohoone, kus on kaksteist 50m2 suurust laoboksi. Kõik laoboksid on varustatud tõstustega, valmisoleks signalisatsiooniks ja vajadusel võimalik paigaldada õhksoojuspump.

Alltours Ärikeskus on kergesti ligipääsetav ja turvaline. Keskust ümbritseb aed ja territooriumil on videovalve. Hoovis on rohkelt ruumi autorongide, busside ja sõiduautode parkimiseks ja manööverdamiseks. Keskuse juurde pääseb väga lihtsalt ühistranspordiga.

Lisaandmed

signalisatsioon, elekter, gaas, tööstuslik vool, dušš, ventilatsioon, vesi, suletud sisehoov

Savi 38A

VAATA KÕIKI PAKKUMISI

Otsid oma
kinnisvarale ostjat?

Võta ühendust, müüme ära!

SAADA
Swedbank

Viimati vaadatud

Teie kiri on saadetud

×