Korter, Karsti 5

95 000 €

Objekti ID: 139561
Tehing: Müük, Korter
Maakond: Harju maakond
Linn/vald: Tallinn Mustamäe linnaosa
Korrus: 5
Tubade arv: 1
Kütte tüüp: keskküte
Ehitusaasta: 2008
Valmidus: uus ehitis
Omandivorm: korteriomand
Üldpind: 43.20 m²
Katastritunnus: 78405:502:0084
Energiamärgis: D
Müügihind: 95 000 €
Hind m² kohta: 2 199.07 €

Tule tutvumispäevale 21. jaanuaril kl 12-12.30 ja kl 19-19.30!
Etteregistreerimine vajalik!

Müüa metsatuka ääres valgusküllane korter! Viienda korruse korterist avanevad avarad vaated piirkonnale! Hinnas parkimiskoht ja panipaik.

Karsti 5 maja asub piltlikult sentimeetri kaugusel Nõmme piirist. Nõmme linnaosa algab kohe maja tagant. Seepärast on ka Karsti piirkond Nõmmele väga omane. Nõmmet iseloomustab metsatukkade ja metsaparkide rohkus, kus saab kas jalutada, suusatada, joosta või teha, mida hing ihkab. Kes soovib, see matkab mööda piirkonna metsateid ja naudib Mustamäe nõlva loodusrikkusi. Kes tahab kasutada valgustatud ja asfalteeritud kergliiklusteed, siis lähimale pääseb kohe maja nurga tagant.

Nõmme on üks paremaid kohti Tallinnas, kus hingata männihõngulist metsaõhku. Nõmme-Mustamäe ulatuslikku linnametsa on nimetatud ka “Tallinna kopsudeks”. Rohkelt kasvab erinevaid taimi ning linnuliike on registreeritud julgelt üle saja.

Korter on hea planeeringuga. Sinna on kõik nutikalt ära mahutatud ja ruumi jääb üle ka. Magamistoa osa on eraldatud elutoast poolseinaga. Paraja suurusega köök on elutoast piisavalt kaugel, et köögi toimetused jääksid kööki. Duširuum ja tualettruum asuvad koos ning sinna mahub kenasti ka pesumasin. Loomulikku valgust on korteris rohkelt tänu suurtele akendele. Avar vaade piirkonnale loob avarust ka korterisse.

Korteri kasutada on üks parkimiskoht parkimismajas ja panipaik. Panipaik sisaldub korteri üldpinnas.

Piirkonnas on nii korterelamuid kui ka eramaju. Karsti 5 asub üpris lähedal Tallinna Tehnikaülikoolile. Tegemist on uue ehitisega, püstitatud ca 10 aastat tagasi.

Karsti tänavale on hea ligipääs nii auto kui ka ühistranspordi kasutajatele. Lähimad bussipeatused on mõne sammu kaugusel majast, Mäepealse ja Kadaka pst nurgal.

Elektroonilise ehitisregistri (www.ehr.ee) andmetel on hoonel kaalutud energiaerikasutuse klass D.

Olete oodatud tutvuma!

Lisaandmed

elekter, lift, trepikoda lukus, dušš, vesi, köögimööbel, lähedal mets

Tule tutvumisõhtule!

Tutvumispäev 21. jaanuaril kl 12-12.30 ja 19-19.30, eelreg

SAADA
Marianne Puustak

Maakler

Marianne Puustak

marianne.puustak@lvm.ee

5260323

Swedbank

Viimati vaadatud

Teie kiri on saadetud

×