Maja, Vanamardi

475 000 €

Objekti ID: 150499
Tehing: Müük, Maja
Maakond: Pärnu maakond
Linn/vald: Pärnu linn Kabriste küla
Tubade arv: 8
Kütte tüüp: ahiküte, kamina­küte, elektri­põranda­küte
Ehitusaasta: 1939
Valmidus: valmis
Omandivorm: kinnistu
Üldpind: 524.00 m²
Krundi pind: 126 665 m²
Katastritunnus: 15905:004:0559
Müügihind: 475 000 €
Hind m² kohta: 906.49 €

Vanamardi ei ole lihtsalt maja vaatega merele või suur kinnistu mere ääres. Liu külas asuv Vanamardi majapidamine räägib inimesega, kes väärtustab traditsioonilist mereäärset elulaadi ning hindab kaluriküla romantikat.

Vanamardi elamu ise valmis 1939. aastal, vastu suurt sõda ja suuri muutusi. Maja ajaloos on hetkel veel päris palju lünki, kuid Sinul on võimalus tulla Vanamardile ja hakata kirjutama oma lugu ning taastada ka see, mis vahepeal kaotsi läinud.

Igal juhul pole Vanamardi tavaline lihtkaluri elamu, sest kõrged laed, toretsev ahi ja sindlikatus räägivad suurest ettevõtmisest ja uhkusest uue maja rajamise üle. Isegi korstnakivid on toodud ehituseks Taanist. Kõrvalhooned on pärit ilmselt 1920ndatest aastatest või veelgi varasemast ajast. Majapidamise juurde kuulub suur ait ja eraldi veel soolaait, mis oli hädavajalik saagi säilitamiseks.

Ehkki elamu asub mere ääres, on see ehitatud veepiirist eemale ning kõrgemal asuvale kohale. Nii on siit hea mereasjadel silma peal hoida ja kui tuled ise merelt asjatamast, siis paistab kodukatus või kodutuled juba kaugelt kätte. Ja see on hea tunne.

Suurel tutvumisnädalal saad broneerida Sind huvitava maja või korteri külastusaja ainult enda jaoks. Nii saad segamatult uue kodu äratundmisele keskenduda. Võta maakleriga ühendust ja lepi aeg kokku! https://www.lvm.ee/tutvumisnadal

Lisaandmed

signalisatsioon, boiler, elekter, kamin, garaaž, internet, sindelkatus, dušš, vesi, eraldi WC, videovalve, eraldi toad, avatud köök, suletud sisehoov, kõrged laed, tsentraalne vesi, kaev, kõrvalhoone

Otsid oma
kinnisvarale ostjat?

Võta ühendust, müüme ära!

SAADA

Viimati vaadatud

Teie kiri on saadetud

×
×