map
asukoht

Maja, Kalamehe

250 000 €

Objekti ID: 181653
Tehing: Müük, Maja
Maakond: Pärnu maakond
Linn/vald: Pärnu linn Eeslinn
Tubade arv: 5
Kütte tüüp: ahiküte, vesi­põranda­küte
Ehitusaasta: 1800
Valmidus: valmimisjärgus
Omandivorm: kinnistu
Üldpind: 144.60 m²
Krundi pind: 600 m²
Katastritunnus: 62401:001:0157
Müügihind: 250 000 €
Hind m² kohta: 1 728.91 €

Suure ajalooga õnnelik agulipärl ootab oma väärikat taassündi!

Asukoht:
Elamu asub kesklinnas, Pärnu ainukese munakivitänava ääres. Kiire liikumise südalinna tagab Suur-Jõe tänav või jõeäärne kergliiklustee. Ka bussipeatus asub mõnesaja meetri kaugusel. Lähedal koolid, lasteaiad, kauplused, kohvikud, restoranid, teater, kontserdimaja, aga ka väikepaadisadam.

Olemasolev olukord:
Olemasolev hoone on palkseinte ja viilkatusega elamu, mille esmaseks kasutuselevõtu aastaks on ehitisregistris märgitud 1892. Elamut on hilisemal ajal ümberehitatud ja rajatud on juurdeehitus. Algselt oli palkseinte välisviimistluseks laudvooder, ümberehitustööde käigus on hoone välisseinad soojustatud ja krohvitud, katusekatteks on eterniitplaat. Välja on vahetatud ka esialgsed avatäited.

Uus arhitektuurne lahendus ja ruumijaotus:
Ümberehitataval elamul saab uus omanik säilitada olemasoleva palkmaja põhimahu, mis on ristkülikukujulise põhiplaaniga kahekorruseline viilkatusega hoone, ühekorruselise lamekatusega hoone saab ta ehitada saunaruumide tarbeks ja liita olemasoleva palkmajaga. Elamu põhimahu katuseharja tuleks tal tõsta 0,26m kõrgemale ja teise korruse vannitoale ehitada katusele katuseuuk. Elamu peasissepääs on Kalamehe tänavalt. Olemasolevas hoone mahus on esik, trepihall, köök, söögituba, elutuba. Trepihallist pääseb puittreppi mööda teisele korrusele. Teisel korrusel on trepihall, kaks magamistuba ja vannituba. Ühekorruselises hoone osas asuvad sauna eesruum, wc, duširuum, leiliruum ja tehnoruum. Hoone põhja-, lääne- ja lõunapoolsele küljele saab uus omanik ehitada terrassid.

Projektijärgsed ja olemasolevad ehitusmaterjalid:
Katusekate – valtsplekk
Katuse kandvad konstruktsioonid – ehituspuit
Kandeseinad, vahelaed – ehituspuit, palk, väikeplokk
Alusmüürid – maakivi, väikeplokk
Mittekandvad vaheseinad – metall- ja puitkarkass villatäitega.

Veevarustus, küte, ventilatsioon, elekter:
Kinnistul on olemas liitumine vee- ja kanalisatsioonitrassiga. Elamu põhiküte tuleks uuel omanikul lahendada õhk-vesi soojuspumbaga. Kogu elamu küttesüsteemiks on projekteeritud põrandaküte. Õhk-vesi soojuspumba siseseade boileriga on tehnoruumis ja välisseade on hoovis kinnistu piiri ääres. Saunaruumis on puuküttega keris, köögis on puupliit ja elutoas on kaminahi. Küttekehade teenindamiseks on üks olemasolev kahelõõriline telliskorsten. Juurde tuleks uuel omanikul ehitada üks kahelõõriline ja üks ühelõõriline moodulkorsten. Küttepuid saab edaspidi hoida kuuris. Elamus on loomulik ventilatsioon, koos projekteeritud sund- ja kohtväljatõmbega pesuruumidest ja köögist. Liitumisleping on sõlmitud peakaitsme suurusega 25A.

Kinnistu:
Kinnistu õue ala on haljastatud. Kinnistul on 2 lehtpuud, 4 viljapuud, põõsad ja murupinnad.

Elukeskkond:
https://www.instagram.com/kalamehe/


Lisaandmed:

boiler, elekter, kamin, internet, eterniitkatus, saun, dušš, vesi, eraldi WC, eraldi toad, suletud sisehoov, eraldi sissepääs, kõrged laed, tsentraalne vesi, aiaga piiratud ala, sissekäik tänavalt

house
Laenuinfo

Kasuta kodulaenu taotlusel sooduskoodi LVM ja saad kodulaenu lepingutasu uusarendusele 0 €-ga ja muul juhul 99 €-ga (tavahind min 190 €).

Esita laenutaotlus siin

Lepingutasu uusarendusele 0 €, muul juhul 99€. Kehtib kuni 31.10.2023. Erihind kehtib müügipakkumise esitamisel uusarenduse puhul või maakleri poolt kontakti edastamise alusel.
Taotluse esitamisel märkige kampaaniakoodi lahtrisse LVM.

Esita laenutaotlus siin

0 € lepingutasu.
Maakler või hindaja edastab Teie kontaktandmed Luminorile või sisestage laenutaotlusele sooduskood : LVM

Esita laenutaotlus siin

-50% soodustust lepingutasust. Esialgne otsus 24h jooksul. Sisesta sooduskood “LVM”.

Esita laenutaotlus siin

0 € lepingutasu.
Kehtib LVM Kinnisvara vahendusel müüdavale kinnisvarale. Sooduskood CPLVM.

Esita laenutaotlus siin

Bigbankist laenu võttes on kliendile sooduskoodiga lepingutasu 0 €.
Kodulaenutaotlust täites panga lehel on kampaaniakood LVM2023

Esita laenutaotlus siin
Ingmar Saksing

Tahad kinnisvara müüa parima hinnaga?

arrow
SAADA

Tule Tutvumispäevale!

arrow
REGISTREERI

Suurel tutvumisnädalal saad broneerida Sind huvitava maja või korteri külastusaja ainult enda jaoks. Nii saad segamatult uue kodu äratundmisele keskenduda. Võta maakleriga ühendust ja lepi aeg kokku!.

https:/www.lvm.ee/tutvumisnadal

Viimati vaadatud

Teie kiri on saadetud

×
×