Maja, Riia mnt 60

175 000 €

Objekti ID: 91035
Tehing: Müük, Maja
Maakond: Pärnu maakond
Linn/vald: Pärnu linn Kesklinn
Kütte tüüp: vesi­põranda­küte
Valmidus: uus ehitis
Omandivorm: kinnistu
Üldpind: 626.20 m²
Krundi pind: 1 489 m²
Katastritunnus: 62511:160:1220
Energiamärgis: C
Müügihind: 175 000 €
Hind m² kohta: 279.46 €

Pärnu ühe peatänava ääres paiknev perspektiivne kinnistu.

Olemasolev hoone on lubatud lammutada ja ehitada Sova arhitektid OÜ poolt valminud arhitektuurse projekti järgi 14 korteriga elamu. Eriosasid ei ole veel projekteeritud.

Uue hoone ehitamiseks on väljastatud ehitusluba.

Elamusse on planeeritud 8 1-toalist, 1 2-toaline, 4 3-toalist, 1 4-toaline korter. I korruse korteritele planeeritud hoovipoolsed terrassid, II ja III korruse korteritel rõdud.
Projekteeritud elamu on 3 korruseline, suletud netopind 627,9 m2. Kandekonstruktsioonid on betoonist õõneskividest, soojustuseks kivivill, väliskatteks värvitud laudis ja keraamiline tellis, vahelaed monteeritavatest raudbetoonpaneelidest, katusekate profiilplekk Classic, aknad puitraamidega, rõdud konsoolsete metallkonstruktsioonidega. Planeeritud õhk-vesi soojuspumbast küte põrandasisese küttetorustikuga, soojustagastusega sundventilatsioon.
Restaureeritavad ja säilitatavad detailid on: tänavapoolsed sarikaotsad, vintskappide sarikatoed ja sarikaotsad.

Kinnistule on planeeritud kõrvalhoone, kus igale korterile panipaik ja kinnistu põhjapoolsel küljel parkimisala, kus igale korterile parkimiskoht. Kinnistule on planeeritud ka laste mänguala kiikede, liivakasti ja ronimisredeliga.

Suurel tutvumisnädalal saad broneerida Sind huvitava maja või korteri külastusaja ainult enda jaoks. Nii saad segamatult uue kodu äratundmisele keskenduda. Võta maakleriga ühendust ja lepi aeg kokku! https://www.lvm.ee/tutvumisnadal

Lisaandmed

plekkkatus, dušš, tsentraalne vesi

Otsid oma
kinnisvarale ostjat?

Võta ühendust, müüme ära!

SAADA
Rita Sepp

Maakler

Rita Sepp

rita.sepp@lvm.ee

+3725065364


Viimati vaadatud

Teie kiri on saadetud

×
×