Kiirotsing

Kaardiotsing

Meie kalleim vara
on professio­naalsus

Müügikorraldus

Me aitame inimestel ellu viia nende koduga seotud unistusi, müüa ja osta kortereid, elamuid, suvilaid ja kinnistuid. Esindame kliente kirjalike lepingute alusel ja anname ausad vastused kõikides situatsioonides. Me töötame parima meeskonnaga ja seetõttu julgeme võtta vastutuse antud lubaduste eest. Müües kinnisvara LVM abil, tead täpselt kui kaugel müügiprotsess just hetkel on.
Loe lähemalt

Loe lähemalt

Hindamine

Kinnisvara hindamine on protsess, mille käigus leitakse kinnisvara antud ajahetke turuväärtus. Hinnatav objekt võib olla nii korter, maja, krunt, äripind või muu kinnistusregistrisse kantud objekt. Hindamisel lähtume Riiklikest Eesti varahindamise standarditest EVS 875. Hinnang vormistatakse kirjalikult eksperthinnanguna.
Loe lähemalt

Loe lähemalt

Arendused

Arendus on uue väärtuse loomine. Kui sul või sinu firmal on maa, kuhu sobiks püstitada moodne büroohoone, ehitada kortermaja või terve elumajade rajoon, siis saame aidata kõiges alates detailplaneeringust kuni korterite müügini. Meie 20-aastane kogemus vähendab sinu ajakulu asjaajamisele ja vähendab sinu riske mahukate kinnisvaraobjektide müümisel või rentimisel.
Loe lähemalt

Loe lähemalt

Arendused

Kõik
Tallinn
Tartu
Pärnu
Kuressaare
Savitec ärikvartal

Savitec ärikvartal

Loe lähemalt
Seileri Kvartal <br>Tutvumispäev 25. mai, kell 12-14.00

Seileri Kvartal
Tutvumispäev 25. mai, kell 12-14.00

Loe lähemalt
Tüve ridamaja - kodud kus kasvada <br>

Tüve ridamaja - kodud kus kasvada

Loe lähemalt
Liiva kodud² - Riia mnt 73 <br> Tutvumispäev 24. mai, kell 15.00

Liiva kodud² - Riia mnt 73
Tutvumispäev 24. mai, kell 15.00

Loe lähemalt

Teie kiri on saadetud

×
×