Korter, Luise 34

94 500 €

Objekti ID: 123658
Tehing: Müük, Korter
Maakond: Harju maakond
Linn/vald: Tallinn Kesklinna linnaosa
Korrus: 2
Tubade arv: 2
Kütte tüüp: ahiküte, elektri­küte
Valmidus: valmis
Omandivorm: kaasomand
Üldpind: 61.00 m²
Müügihind: 94 500 €
Hind m² kohta: 1 549.18 €

Kassisaba miljööalal on 20. sajandi alguses ehitatud Lenderi tüüpi rõhtpuitmajas müüa kahetoaline korter.

Korterisse on eraldi sissepääs tänavalt. Esimese korruse esikust viib algupärane puittrepp teisel korrusel asuvatesse köetavatesse eluruumidesse (köetavat pinda ca 45 m2), kus on avatud kööginurgaga elutuba, magamistuba, dušširuum-käimla, esik ja veranda. Korteri laed on Eestiaegsetele majadele omaselt kõrged. Korteri põrandaid katab originaalne lai puitlaudis. Korteris on kolmekordsed aknad, mistõttu ei kostu korterisse tänavamüra. Peamiseks soojusallikaks olev ahi on hiljuti rekonstureeritud. Soovi korral saab lisakütteallikana kasutada elektriradiaatoreid. Hoonesse on veetud gaasitrass ja perspektiivis on võimalik korteri kütmine üe viia tsentraalsele gaasiküttele. Korter on ühendatud tsentraalse külma tarbevee ja kanalisatsioonisüsteemiga. Soe vesi tuleb lokaalsest boilerist. Korteri elektrisüsteem on uuendatud. Korteri juurde kuulub ainukasutuses parkimiskoht kinnises hoovis.

Hoone katus ja välisseinad on renoveeritud. Tööde käigus säilitati autente välisilme: kõrge krohvitud paekivisokkel, püstlaudisest vahevöö sokli kohal ja korruste vahel, tihedaruudulise ülaosaga aknad, valgmikuga puidust välisuks ja trepikoda rõhutav vintskap. Omanäolisust lisab tänavapoolsel fassaadil olev konsoolidel liigendatud veranda.

Hoones ei ole moodustatud korteriomandeid. Müüdav korter on antud omaniku ainukasutusse- ja valdusesse notariaalse kasutuskorra kokkuleppega.

Helista ja võta kevad vastu uues kodus!
Lisaandmed

rõdu, boiler, kaabel TV, elekter, mööbli võimalus, internet, trepikoda lukus, parkett, külmkapp, dušš, pesumasin, vesi, köögimööbel, avatud köök, suletud sisehoov, eraldi sissepääs, korter läbi mitme korruse, kõrged laed, uus elektrijuhtmestik, seinakapid, tsentraalne vesi, aiaga piiratud ala, ühistransport, sissekäik tänavalt

Otsid oma
kinnisvarale ostjat?

Võta ühendust, müüme ära!

SAADA
Diana Allik

Maakler

Diana Allik

diana.allik@lvm.ee

56795900

Swedbank

Viimati vaadatud

Teie kiri on saadetud

×