Maja, Kasemetsa tee 1

249 000 €

Objekti ID: 130071
Tehing: Müük, Maja
Maakond: Harju maakond
Linn/vald: Viimsi vald Haabneeme alevik
Tubade arv: 4
Kütte tüüp: vesi­põranda­küte
Ehitusaasta: 2007
Valmidus: valmis
Omandivorm: kinnistu
Üldpind: 139.60 m²
Krundi pind: 1 066 m²
Katastritunnus: 89001:010:1864
Müügihind: 249 000 €
Hind m² kohta: 1 783.67 €

Peresõbralikus ja kõrgelt hinnatud elukeskkonnas Haabneemes Kasemetsa teel müüa eriprojekti järgi ehitatud eramu.

Eramu
Elamu näol on tegemist ühekorruselise madalakaldelise katuslaega hoonega, mille plaanilahenduse aluseks on lihtne liikumisskeem, kogupereruumide avatus ning visuaalne kui ka otsene liitumine ümbritseva aiaga. Pääs aeda avanevatele terrassidele on galeriiakendega elutoast ja magamistoast. Eramus on kolm mitteläbikäidavat magamistuba, terrassile avanev elutuba, avatud köök koos söögialaga, eraldi tualettruum, avar vannituba, puuküttega saun, walk-in garderoob ja tehniline ruum. Hoone paigutus ilmakaarte suhtes tagab hommikupäikese magamistubades, köögis ja elutoas ning päeva- ja õhtupäikese elutoas, magamistoas, köögis ja vannitoas.

Ehitustehnilised andmed
Hoone vundamendi- ja kandeseinad on laotud FIBO-plokkidest ning kaetud osaliselt õhekrohviga, osaliselt välisvoodrilauaga. Katusekatteks on betoonkivi. Hoonel on maagaasiküttel sundtsirkulatsiooniga vesipõrandaküttesüsteem. Eluruumides on loomulik ventilatsioon avatavate akende kaudu, pesemisruumist ja tualettruumist toimub väljatõmme kohtventilaatori abil. Hoone on ühendatud tsentraalse vee-, kanalisatsiooni-, maagaas- ja elektritrassiga. Hoones on G4S häiresüsteemi valmidus.

Kinnistu
Looduslikust metsamaast eraldatud krunt suurusega 1066 m2 asub ristuvate tänavate nurgal. Krunt on piiratud 1,5 meetri kõrguse aiaga: Kasemetsa tee poolne piire on servatud ja võrdse laiusega laudadest, krundi ülejäänud perimeetrile on paigaldatud võrkkaed, mille äärde piki Nurme teed on istutatud hekk. Krundi piiresse jäävad nii varjualust pakkuvad lehtpuud kui ka lõunapäikesele avatud muruala, mis annab rohkelt võimalusi luua laste mänguala, puhke- ja grillinurk või iluaed. Ümbritseva keskkonna moodustavad ligikaudu sama suurusega krundid, mis on hoonestatud 1-2-korruseliste väikeelamutega.

Asukoht
Majast mõnesaja meetri kaugusel on Viimsi lasteaedade Laanelinnu Maja. Haabneeme kool ja Viimsi kool on paari kilomeetri kaugusel. Viimsi keskus pakub nii suurtele kui väikestele palju võimalusi vaba aja sisustamiseks. Mererand on majast 900 meetri kaugusel.

Helista ja võta kevad vastu uues kodus!

Lisaandmed

vann, garderoob, elekter, gaas, internet, parkett, külmkapp, kivikatus, saun, turvauks, dušš, vesi, eraldi WC, köögimööbel, eraldi toad, avatud köök, uus kanalisatsioon, suletud sisehoov, uus elektrijuhtmestik, tsentraalne vesi, aiaga piiratud ala, lähedal mets

Otsid oma
kinnisvarale ostjat?

Võta ühendust, müüme ära!

SAADA
Diana Allik

Maakler

Diana Allik

diana.allik@lvm.ee

56795900

Swedbank

Viimati vaadatud

Teie kiri on saadetud

×