Hinnarekordid Tallinna kinnisvaraturul: Laferme majas Pirita tee ääres müüdi kaks rekordilise hinnaga korterit

LVM Kinnisvara 29. aug. 2025

Viimaste kuude keskmisest kõrgem tehinguaktiivsus Tallinna elukondliku kinnisvara turul on endaga toonud ka üksikobjektide hinnarekordeid – suvekuudel leidsid omaniku kaks tõenäoliselt kalleimat Eestis müüdud külaliskorterit läbi aegade. Mõlemad korterid asuvad suvel valminud Laferme majas Pirita tee ääres.  

Tehingud vahendanud LVM Kinnisvara maakleri Robin Tiitsi sõnul olid nii objektid kui müügihinnad Eesti oludes tõeliselt eksklusiivsed ja hetketeadmise põhjal ka rekordilised. Tegu oli 7-toaliste, 209 ja 264 ruutmeetri suuruste korteritega, millest üks asus Laferme modernses ja teine klassikalises hooneosas. Mõlemad korterid on privaatsed, kõrgete lagedega ja rõdudega viimase korruse merevaatega korterid. Ajaloolise hooneosa korteril avanevad vaated merele igas suunas ja korter on osaliselt läbi kahe korruse planeeringuga. Tehingute täpseid hindasid ei soovinud osapooled avaldada, aga ühe korteri puhul ületas hind 2 miljonit eurot ja teise puhul oli ligi 1,5 miljonit eurot.

Jaanipäeva eel valminud ja arendaja, kinnisvarafirma Lind Livingu poolt  pidulikult avatud Laferme maja Tallinnas Pirita tee ääres ühendab ajaloolist ja moodsat arhitektuuri. Nii ehitaja KRC Ehitus, arhitekt Tormi Sooväli, rahastaja LHV Pank kui tellija leidsid avamisel, et valminud maja sai nii seest kui väljast veelgi kenam kui joonistel ning materjalide ja teostuse kvaliteet isegi ületab juba algselt kõrgeid ootusi.

Loe rohkem: https://www.laferme.ee/

Fotod: Raigo Tõnisalu

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×