Suur tutvumisnädal toob kinnisvaraturule lõppeva aasta suurimad allahindlused

Ingmar Saksing 4. dets. 2017

Korraldame esmaspäevast pühapäevani Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares tutvumisnädala, kus esitleme seitsme päeva jooksul enam kui 500 erihinnaga kodu. Uksed on avatud tutvumisnädalal kokku enam kui 2 miljonit eurot soodsamad hinnad saanud kinnisvaraobjektil.

Järelturu korterite ja majade kõrval tutvustame lisaks uusarendusi. Tutvumisnädalal on võimalik broneerida erihinnaga kodu Tallinnas, Pärnu mnt 126, Soo 7, Vääna 3, Vana-Kalamaja 23/25, Sakala 7, Harjumaal, Saku vallas, Õie tee 3 ja Pärnus, Ringi 60, Malmö 23, Suur-Jõekalda 2, Suur-Sepa 26, Tiiru 4, Sääse4, Pühavaimu 21, Rohu 8A, Villa 1, Pärnumaal, Tammiste külas, Orava tee 3 ning Tartus, Kitsas 5.

Tutvumisnädal on mugav võimalus tutvuda korraga enamiku kinnisvaraobjektidega ning saada kohapeal infot finantseerimise, hindamise ja maaklerteenuste kohta.

Tutvumisnädala kinnisvaraobjektidele on omapoolse finantseerimispakkumise teinud Swedbank, SEB ja Coop Pank ning finantseerimise alast nõu saab kõikidel kinnisvaraobjektidel kohapeal.

Erihinnaga pakkumised leiad: https://www.lvm.ee/tutvumisnadal

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×