72 tunni jooksul sõlmisime kokkulepped 3 korteri müügiks

Ingmar Saksing 11. mai 2009

Eile varahommikul (pühapäeva hommik kell 10:00 ju seda on …) lõppes  Jalaka 10´s 3 ööpäeva kestnud kliendipäev, mille käigus sõlmisime eelkokkulepped 3 korteri müügiks. 

Kokku käis korteri(te)ga nende 3 päeva jooksul kohapeal tutvumas rohkem kui 100 inimest. Virtuaalselt külastati kliendipäeva 1665 korral. Üritust vaadati veebikaamera vahendusel kokku 662 tundi ja 44 minutit.

Kliendipäev on hea võimalus objekti põhjalikumalt tutvustada ja klientidel suurepärane võimalus küsida kõike korteri(te)ga seonduvat. 

Võimalust küsida kasutati aktiivselt. Nii tunti huvi, mitu peret juba majas elab, kas nad elavad Jalaka 10´s alaliselt või peatuvad Pärnus aeg-ajalt või näiteks kui kõrged on korteri laed ning mis kell päike korterisse paistma hakkab. 

Küsiti ka ebatavalisi küsimusi. Näiteks kui suur on 2-toalise korteri prügikulu, mitut telekanalit kokku näidiskorteris näeb ja kas öösel on tänavamüra korterisse kuulda. 

Lisaks küsimisele sai muidugi kõike ka ise proovida. Prooviti, mitu inimest saunalavale mahub, kui mugav voodi näidiskorteris on ja kas köögikapid sulguvad hääletult.

Seejuures, mida hilisem õhtutund, seda põhjalikumalt korteri ja maja kohta uuriti. Kõige hiljemAjaliselt lahkus viimane külastaja näidiskorterist natuke enne 3 öösel.

Pärnakatele pakkusid eelkõige huvi 2-, 3- ja 4-toalised korterid. Tallinnast, Tartust või Soomest tulnud uudistajad tundsid huvi pigem 1- ja 2-toaliste korterite vastu.

Kindlasti jätkame Jalaka 10´s kliendipäevade korraldamist ja kõigil huvilistel on taas võimalus ise kõiges veenduda, kuid teeme seda siis pisut tavapärasemal viisil …

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×