Aasta parima kinnisvaramaakleri tiitli saavutas Henel Aava

Harold Kiisler 18. märts 2021

Henel Aava ning Merle Siigla

Turbulentsel aastal ajaloo parima majandustulemuse teinud LVM Kinnisvara kuulutas aasta parimaks tippmaakleriks Henel Aava ja parimaks tipphindajaks Merle Siigla.

“Töö kinnisvarasektoris on pingeline nii buumi kui languse ajal, ja alati eristavad parimat keskpärasest inimese isikuomadused ja õppimisvõime,” rõhutas LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing. “Me ei tööta keskpäraste inimestega, aga Henelit ja Merlet julgen eeskujuks tuua parimatelegi.”

Saksingu kinnitusel peab LVM-i juhtkond enda peaeesmärgiks luua talentidele töökeskkond, mis aitab neil maksimaalseid tulemusi saavutada. “Kinnisvaraäri on inimsuhete ja ekspertteadmiste äri,” rõhutas Saksing. “Edukat kinnisvaraettevõtet, ka LVM-i, veavad kirglikud ja andekad inimesed.”

Ainsana Eesti suurimate kinnisvarabüroode seas on LVM Kinnisvaras pooled inimesed kutsetunnistusega.

Lisaks esikohale pälvisid aasta tippmaakleri tiitli veel Rita Sepp, Sire Savvest, Eve-Mai Kiisler ning ka ettevõtte üks asutajaist Ingmar Saksing, kes tänini igapäevaselt kinnisvaraobjekte vahetab. Aasta maakleri auhinna pälvisid mulluste tulemuste eest veel Philip Saksing, Ats Rääk, Marianne Puustak, Ilmar Tedremaa, Innar Lanno, Sanna Spongolts ja Tiiu Lebedev.

LVM Kinnisvara aasta tipphindaja tiitli pälvisid lisaks võitjale veel Karmen Saarep, Ando Lumiste ja Margus Kruut.

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×