Alustame koos City24 kampaaniaga “123 ja Müüdud!”

Ingmar Saksing 28. aug. 2009

Alustame koos City24 kampaaniaga, mis on suunatud Pärnu ja Saaremaa kinnisvara müüjatele, kes on huvitatud oma vara kiirest müügist.

„123 ja Müüdud!” on suunatud kinnisvara müüjatele, kes soovivad oma korterit, elamut või suvilat müüa veel sel sügisel ning seejuures saada Eesti suurimas kinnisvaraportaalis City24.ee erilise staatuse teiste ligi 4000 pakkumise hulgas.

Vaatamata asjaolule, et muutunud on kinnisvaraturu toimimist mõjutavad fundamentaalsed näitajad nagu intressimäär, nõuded sissetulekute tasemele ja omafinantseeringu suurusele, on atraktiivsete hindadega pakkumiste puhul ostjate huvi piisav.

Ühiskampaania eesmärk on pakkuda tänasel küllastunud turul võimalust eristuda teistest kinnisvarapakkumistest ja jõuda nii kiirema müügitulemuseni. Selleks oleme Eesti suurima kinnisvaraportaaliga City24.ee kokku leppinud koostöös, mis võimaldab kliendil 3 lihtsa sammuga jõuda mõne kuu jooksul müügilepingu allakirjutamiseni.

Uudse võimalusena saab kampaaniatingimustega tutvuda kasutades selleks lisatud QR koodi. QR kood võimaldab kaameraga mobiiltelefoni omanikel nähtud reklaamilt kiirelt liikuda kampaanialehele internetis.

Lisainfo kampaania tingimuste kohta leiab www.lvm.ee/123muudud

või

LVM Kinnisvara ja City24.ee kampaanialehele suunav QR kood

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×