Alustame täna Tallinna südames valmiva uue elamu- ja ärikvartali müügiga

Ingmar Saksing 17. dets. 2010

Juhkentali Residents on esimene elamuarendusprojekt Tallinna südamesse kerkivast uuest kokku ligi 200 000 m² elamu- ja ärikvartalist.

Juhkentali Residentsi müügikonseptsioon erineb siiani Eestis uute korterelamuarendusprojektide müügipõhimõtetest, sest esmakordselt alustatame korterite müügiga peale hoone valmimist. Samas ei tähenda see seda, et uutel omanikel puuduks võimalus kujundada oma südalinna kodu vastavalt oma maitsele ning vajadustele.

Enam ei pea korteri ostja projekdokumentatsiooni järgi oletama, milline hakkab välja nägema tema südalinna residents, vaid kõik hoonega seonduv on reaalselt valmis.

Võimalikult parema ettekujutse saamiseks valmib lähiajal ka majas näidiskorter, mille sisekujunduse oleme tellinud tippsisearhitektilt Tiiu Truus´ilt. Kõik teised korterid valmivad ostja ootustele vastavalt.

Kuna Juhkentali Residents asub Tallinna südames, siis on suurt tähelepanu pööratud nii ehitukvaliteedile, energiasäästule, kui ka heli- ja müranormidele. Tulevasel ostjal on võimalik tutvuda nii vastavate dokumentide, ekspertiiside, mõõtmistulemuste, kui ka auditi tulemustega.

Rohkem info leiab Juhkentali Residents´i kohta siit.

LVM Kinnisvara: Juhkentali Residents

Juhkentali Residents

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×