Esmakordselt Eestis: LVM tutvustab uut kodukanti helikopterilt

Joosep Niimeister 2. sept. 2021

LVM maaklerid alustavad pühapäevast Jõelähtme golfiradade naabruses asuva, Eesti ühe suurima arendusprojekti koduotsijaile tutvustamist helikopterilt.

Rebala muinsuskaitsealal paiknev Jõelähtme Golf Resort elurajoon laiub 175 hektaril ja moodustab viis küla. “Seda koduotsijaga maad mööda läbi ei käiks,” tunnistas LVM Kinnisvara maakler Ilmar Tedremaa. “Pealegi saab nii suurest ja looduskaunist elukeskkonnast aimu vaid kõrgemalt vaadates, kliendiga sõiduteid pidi sõites jääks pilt poolikuks.”

Viieks erinevaks külaks jagatud elupiirkonna hooned on projekteerinud erinevad tipparhitektid, kes järgisid ühtse elukeskkonna põhimõtteid ning Eesti rannakülade traditsioone. Igal külal on oma lugu, hingamine ja iseloom. “Siinsete kruntide juures on kõik eksklusiivne peale hinna, nad jäävad pisut soodsamaks näiteks Nõmme kruntidest.”

Arenduses on hetkel müügil veel üle 60 ehituseks valmis krundi. “Umbes teist samapalju on juba müüdud ja paljudel elamud peal,” lisas Tedremaa.

Jõelähtme vallas asuva arenduse küladest jääb Tallinna südalinn umbes poole tunnise autosõidu kaugusele. Lisaks golfile on elurajooni läheduses head võimalused veel rattasõiduks, jooksmiseks ja suusatamiseks.

Teed on asfalteeritud ja hooldatud. Kruntide suurus jääb vahemikku 900-1800 ruutmeetrit.

Eesti kinnisvaraajaloo esimene helikopterituur algab 5. septembri keskpäeval Jõelähtme golfiklubist, selleks tuleb end registreerida LVM-i kodulehel.

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×