FOTOGALERII: Laferme kompleks Pirita tee ääres sai nurgakivi

LVM Kinnisvara 30. nov. 2023

Teisipäeval, 28. novembril sai nurgakivi Tallinnas Pirita tee äärde ehitatav Laferme hoonetekompleks. Esimese korruse ja maa-aluse parkla kaudu ühendatud uuest ja ajaloolisest hoonest koosnev kompleks valmib plaanide kohaselt kevadel 2025.

Kinnisvaraarendusettevõte Pirita tee Kinnisvara OÜ sõlmis tänavu suvel KRC Ehitusega 20 miljoni euro suuruse lepingu Tallinnas Pirita teel asuva Laferme kompleksi ajaloolise hoone rekonstrueerimiseks ja selle juurde uusehitusena moodsa hoone rajamiseks.

Laferme ajalooline osa renoveeritakse täielikult ning sellele lisandub modernne, lähiümbruse hoonetega harmooniliselt sobituv juurdeehitus. „Tegu on kõigile tallinlastele teada-tuntud väärika asukohaga Pirita tee ääres Lauluväljaku ja Lillepaviljoni vahel. Viimase kümnendi jooksul on piirkonda rajatud mitu kinnisvaraturul väga kõrgelt hinnatud ja populaarset uut elumaja. Laferme projekti arhitekt Tormi Sooväli on teinud väga head tööd ning lisaks kvaliteetsetele siselahendustele on tagatud ka kogu kompleksi nägus ja harmooniline üldmulje,“ rääkis hoone müügikorraldusega tegeleva LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing.

Lafermes tuleb kokku 64 külaliskorterit ja 8 äripinda. Korterid on eri suurustes 1-5toalised, mille üldpind on 37-204 ruutmeetrit. Hoones on kõrged laed ja oma päikeseelektrijaam. „Laferme helipidavus on kõrgem kui nõuab seadus, sest vaikus on luksus, mida väärib igaüks. Kaasaegsele lahendusele kohaselt on Laferme ehitatud targa koduna, et iga omanik saaks optimeerida energiakulusid vastavalt oma eelistustele,“ tutvustas Ingmar Saksing Laferme arenduse plusse. Tema hinnangul on tegu lähiaastate ühe atraktiivseima projektiga Tallinna kinnisvaraturul.

Loe lähemalt: https://www.laferme.ee/

Vaata nurgakivi paneku tseremoonia fotogaleriid siit (fotod: LVM Kinnisvara)

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×