Kinnisvarabüroode TOP 29 üheksas: edu tagasid neli lihtsat põhimõtet

LVM Kinnisvara 6. nov. 2023

LVMi DNA on mõtteviis, et me suudame oma professionaalsuse ja pühendumisega luua klientidele rohkem väärtust kui teised, märgib Äripäeva koostatud värskes Kinnisvarabüroode TOP 29-s üheksandaks jõudnud LVM Kinnisvara OÜ juht Ingmar Saksing.
LVM

Kinnisvarabüroode TOP 29s üheksandale kohale tuli LVM Kinnisvara OÜ. Ettevõtte konsolideeritud müügikäive aruandeaastal oli 4,78 miljonit eurot, aasta varem oli see näitaja 4,75 miljonit eurot ehk kasvuks tuli 0,6%. Aruandeaasta kasum enne tulumaksustamist langes 2021. aasta tasemelt 0,68 miljonit eurot 2022. aastaks tasemele 0,59 miljonit eurot ehk 13,5%. Kui aastal 2021 oli ettevõttes 21 töötajat, siis aasta hiljem on töötajaid 3 võrra enam ehk 24.

LVM Kinnisvara OÜ oli aastal 2022 Kinnisvarabüroode TOPis 3. kohal, aasta varem oli sarnases pingereas 4. kohal, omakorda aasta varem 8.-11. kohal. Aastal 2022 oli LVM Kinnisvara OÜ paralleelselt ka Kinnisvarafirmade TOPis 33. kohal ja Pärnumaa TOPis samuti 33. kohal. Parimate Palgamaksjate TOPis aastal 2022 esines ettevõte 1001.-1003. kohal.

1. Mis on Teie juhitavale ettevõttele toonud edu aastal 2022?

Mänguplaan on jätkuvalt lihtne: LVMi tiim koosneb ainult professionaalidest, kes lähtuvad oma töös neljast lihtsast põhimõttest. Eestis on töö kinnisvarasektoris tihti töö millegi kõrvalt, millegi vahel või ka elustiil. Muidugi võib ka nii ja üksikutel inimestel tuleb see mõnikord ka suurepäraselt välja.

On teooria, et milleski heaks saamiseks pead olema vähemasti 10 000 tundi selle asjaga tegelenud. Nii jõuab pädevustasemeni viienda aasta lõpuks. LVMi tiim on kokku mänginud 30+ aastat, paljude kogemus on 10-15-20 aastat.

LVMis peab olema sektori võrdluses protsentuaalselt kõige rohkem kutselisi turuosalisi. Eestis on see kinnisvaramaaklerite jaoks vabatahtlik, meil selge sisemine standard. Tulemuseks on vaja fookust ja see on meil paigas.

LVMi DNA on mõtteviis, et me suudame oma professionaalsuse ja pühendumisega luua klientidele rohkem väärtust kui teised. Meie eesmärk ei ole müüa kõige kiiremini, vaid kõige kõrgema hinnaga. Me vaatame asju mitme nurga alt ja suudame igas kinnisvaraobjektis näha väärtuslikke detaile. Me ei ava klientidele lihtsalt uksi, vaid inspireerime ja nõustame neid. Alates juriidikast kuni sisekujunduseni. Kokkuvõtvalt: müüme iga kodu nagu enda oma.

2. Kuidas on ettevõttel läinud käesolev aasta?

Käesoleva aasta eesmärk on ära teha 2022. aasta tulemus. Seda tingimustes, kus eelmine aasta oli väga aktiivne ja tänavu on tehingute arv keskmiselt kolmandiku võrra väiksem. Hetkel oleme sellest graafikust veel circa kuuga maas, aga eelmise aasta lõpp oli ka selgelt nõrgem. Pingutame eesmärgini jõudmiseks, aga kui vaja, lähme uuele katsele.

3. Millised on ettevõtte plaanid 2024. aastaks? Mis on suuremad väljakutsed?

2024. aasta eesmärgi lepime kokku 3. novembril, aga neljandat aastat alustab Eesti neljanda väljakutsega. Esmalt tervis, siis sõda, siis energia ja intressid ja nüüd maksutõusud. Majanduskeskkonna muutus on suur ning nii meie klientide kui meie endi tegevust mõjutavad tugevalt nii kinnisvaraturu aktiivsus kui maksude järsk kasv. Samas on kinnisvaraturul alati muutuvad ajad kõige põnevamad ning pakuvad võimalusi kiireks kasvuks.

Allikas: Kinnisvarauudised.ee

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×