Kinnisvaraostja leiab päevaga?

Ingmar Saksing 13. dets. 2009

Jah, kui jälgid 10 lihtsat reeglit. Täna on Eestis aktiivseid kinnisvarapakkumisi ligi 40 000. Mida peaks tegema, et potentsiaalne huviline helistaks sulle juba järgmine päev?

Alljärgnevalt mõned lihtsad nõuanded, et sinu pakkumist märgataks:

 1. Pildid, pildid, pildid! Kinnisvara ostetakse piltide järgi. Mida rohkem pilte, seda parem – üks pilt on parem, kui tuhat sõna.
 2. Lisa pakkumisele nii palju lisainformatsiooni, kui võimalik – kaart, plaanid jne. Miks mitte lisada pilte lähiümbrusest?
 3. Kas virtuaaltuur on kohustuslik? Ei, kui sul on võimalus lisada video.
 4. Näe vaeva objekti kirjeldusega. Mis sulle tundub iseenesestmõistetav, võib olla ostja jaoks uudis.
 5. Kirjuta vigadeta!
 6. LVM Kinnisvara soovitab: rohkem professionaalsust! 

 7. Kui oled otsustanud kinnisvara müügiga ise tegeleda, paku seda müügiks kõigis suuremates portaalides (www.city24.ee, www.kv.eewww.soov.ee, www.ikodu.eewww.kuldnebors.ee, www.ekspresskinnisvara.ee). Miks? Kõik ei joo kohvi, mõnedele meeldib tee, mõned inimesed joovad aga üldse piima.
 8. Kasuta portaalide poolt pakutavaid lisateenuseid. 99 krooni tundub palju (eriti, kui pead müüma terve aasta), mõttetuna tundub ka eripakkumise lisamine (2 nädala eest tuleb maksta 990 krooni), aga veel rohkem kaotad, kui pead kinnisvara hinda vähendama 100 000 krooni võrra, sest keegi ei ole juba pool aastat sulle helistanud ja ainukesed klikid oled sa teinud oma pakkumist vaadates ise.
 9. Ära karda eristuda – sinu naabruses on väga hea kool. Kirjuta sellest!
 10. Jaga infot sõpradega – Orkutis, Facebookis,  Twitteris.
 11. Last but not least – alusta õige hinnaga!

Kinnisvaramüük ei edene? Võta ühendust – müüme maha!

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×