LVM avas Pärnu rannas maalikunstnik Kaja Siku autorinäituse

Ingmar Saksing 24. juuni 2022

LVM Kinnisvara avas Pärnu rannarajooni korterelamus maalikunstniku Kaja Siku autorinäituse.


Foto: Kaja Siku autorinäitus Seedri 4 fuajees Autor/allikas: LVM Kinnisvara

“Pärnust välja kasvanud ettevõttena peame kaasaegse kunsti Pärnusse toomist auasjaks,” tõdes LVM-i omanikeringi kuuluv Jaan Lepp. “Me soovime tunnustada Eesti kunstnikke ja kuna meil oli kasutada peaaegu mere ääres asuv galeriiks sobilik ruum, mille rajamisel kunagi oma ettevõttegagi osalesime, sündis otsus lihtsalt.”

Kaja Sikk on Eesti maalikunstnik, kes alustas tõsisemat kunstiga tegelemist kümmekond aastat tagasi. Pärnu rannarajoonis aadressil Seedri 4 avatud isikunäitusel on välja pandud tema viimase aasta jooksul valminud tööd, mis kajastavad erinevaid hetki läbi kunstniku silmade. Sikk kuulub kunstirühmitusse OKKK-7 Grupp, kellega koos tehakse ka ühisnäitusi.

Lepa kinnitusel köidab Siku tööde juures kunstniku huvi keskkonna ja linnaruumi loodava emotsioonide vastu. “Kinnisvaraarendajana oleme ka ise ruumi ja keskkonna loojad, mis teeb selle emotsioonide uurimise meilegi oluliseks,” tõdes Lepp. “Aastakümnetega oleme enda töös õppinud, et ükskõik kuidas inimest ümbritsevat ruumi excelisse suruda, loeb inimese rahulolu seisukohalt lõpuks ikka ümbritseva ruumi ja keskkonna loodud emotsioon.”

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×