LVM: Kälimeeste uus elamine ülevaatamiseks valmis!

Ingmar Saksing 28. jaan. 2011

Sel laupäeval kella 11-14 saab Tallinnas Juhkentali 15 uudistada TV3 telesarja “Kälimehed” uut elukohta.

Alates kevadhooajast kolivad “Kälimehed” Tallinnasse – Juhkentali Residentsi. Nende uut elamist saab ise oma silmaga vaadata Juhkentali 15 asuvas uues korterelamus, kus näitame värskelt valminud näidiskorterit, milles seriaali uued osad filmitakse.

Kella 11 ja 14 vahel on võimalik tutvuda Urmase (Sepo Seeman) ja Riina (Hilje Murel) ning Raivo (Peeter Oja) ja Rebekka (Merle Palmiste) uute elukohtadega – juua kohvi samadest tassidest, süüa kooki samadelt taldrikutelt ning vaadata suusapilti samast televiisorist. Kohapeal on võimalik sama korter või mõni naaberkorteritest ka ise endale elamiseks osta.

Näidiskorter on sisustatud tuntud tootjate toodanguga – kasutusel on Sunoreki kardinad, Idema köögimööbel ning Isku elutoamööbel. Juhkentali 15 korterelamus on 16 korterit, milles kahe-, kolme- ja viietoalised korterid. Kõik korterid müüakse valmis siseviimistlusega – valida on kahe erineva valmisviimistluse paketi vahel. Rohkem infot leiad siit.

Juhkentali Residentsi arendajaks on Bariot Group, ehitajaks AS Remet. Juhkentali Residentsi on projekteerinud AB Ain Koit. Näidiskorteri sisekujunduse autoriks on sisearhitekt Tiiu Truus. Müügiga tegeleb LVM Kinnisvara.

LVM: Kälimehed Juhkentali Residentsis Rebekka ja Raivo Rebekka

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×