LVM Kinnisvara: 7 põhjust, miks eelistada maja korterile

Ingmar Saksing 9. jaan. 2012

Kas koduks valida korter või maja? Maja tasub valida alljärgnevatel põhjustel:

  1. Abiruumid – kuigi korteri juurde kuulub reeglina panipaik, on majas lisaks abiruumidele enamjaolt ka kelder ning pööning, mida saab täiendavalt abiruumidena kasutada.
  2. Krunt – kuigi ruutmeetrite poolest on korterelamute juurde kuuluvad krundid suuremad, on elamu juurde kuuluvat maad omaniku kasutuses rohkem. Lisaks võid seda kasutamise parima äranägemise järgi. Ja loomulikult on oma peenralt korjatud maasikad kõige magusamad.
  3. Hoolduskulud – majaga seotud kulud ruutmeetri kohta on madlamad, kui korteril, sest kõiki töid ei ole vaja tellida. Lisaks on muru niitmine ja lumekoristus hea treeningu eest. Ära jäävad ka ühistuga seotud kulud.
  4. Vabadus –  ühistutes on kodukord, mida tuleb jälgida nii autode parkimise, kui pesu kuivatamise osas, oma maja puhul oled otsustes vaba.
  5. Privaatsus – korteri puhul pead arvestama naabrite ja nende lähedusega, majas elades kohtud nendega siis, kui ise seda soovid.
  6. Paindlikkus – korterelamus pead lähtuma enamuse huvist, majas võid remondi või uue pliidi ehitusega alustada millal tahes.
  7. Asukoht – elamud paiknevad reeglina rohelistes piirkondades eemal kesklinna mürast, tihedast liiklusest ja teenindusettevõtetest.

.                          LVM Kinnisvara: elamud paiknevad reeglina rohelistes piirkondades

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×