LVM Kinnisvara: alustame operatsiooniga “Siil”

Ingmar Saksing 2. juuni 2015

Operatsioon “Siil” on 48 tundi kestev kliendipäev Tartus aadressil Siili 8. Esmakordselt toimub Tartus korteri tutvustamine ning müük ka virtuaalselt.

48 tundi kestev kliendipäev on nagu iga teine meie poolt korraldatav kliendipäev, ainult selle vahega, et see kestab kaks ööpäeva järjest ehk müügiks ettevalmistatud korterit on võimalik vaatama tulla nii ööl, kui päeval.

Nende kahe ööpäeva jooksul ei ole mittesobivat aega – kell 23 õhtul või kell 5 hommikul – igal ajal on võimalik müüdava korteriga tutvuda, sest LVM’i maakler on kogu aeg kohal.

Kohapeal on võimalik veenduda, kas korter on päikeseline ja kui kaunis on päikeseloojang, millised on kõrvalkulud, kuidas on korraldatud parkimine, kus hoida jalgrattaid, kas maja on öösiti vaikne, kas rõdu on piisavalt suur ning kui kiire on internetiühendus majas.

2 ööpäeva jooksul võib kliendipäevast osa saada internetis veebikaamera vahendusel! Samuti võib toimuvat kommenteerida LVM blogis, lugeda üritusest Facebook´is või säutsuda toimuvast Twitteris.

Kliendipäev toimub Tartus, Siili 8-12. Kliendipäeva on võimalik jälgida internetis siit

Kliendipäev toimub pausideta nii ööl kui päeval 2. juunist kella 11’st kuni 4. juunini kella 11’ni.

LVM Kinnisvara: Siili 8, Tartu
LVM Kinnisvara: Siili 8-12 elutuba

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×