LVM Kinnisvara: Ameerika Ühendriikide Suursaatkonna kõrvale ehitatav korterelamu saab nurgakivi

Ingmar Saksing 11. nov. 2014

Homme kell 12.00 toimub Tallinnas Kentmanni põik 3 ehitatavale korterelamule nurgakivi panek. Sakubü OÜ poolt arendatav ja Nordecon AS poolt ehitatav kuuekorruseline äripindadega korterelamu asub otse kesklinna südames Ameerika Ühendriikide Suursaatkonna kõrval.

Järgmisel sügisel valmivad korterid panevad aluse uuele tasemel korterite kvaliteedis ja turvalisuses. Korterelamu planeerimisel on järgitud kõrgeid kvaliteedinõudeid, arvestatud on keskkonnasõbralikkuse ja energiasäästlikkusega, muuhulgas on hoonele paigaldatud päikesepaneelid ja -kollektorid, mis annavad energiasäästu nii suvel kui talvel. Korterites on hea helipidavus nii sise- kui välismüra suhtes, tervislik sisekliima ning lõuna poolsetel korteritel on kaitseks ereda päiksese eest paigaldatud välised päikesekaitse ribakardinad.

Ehitatavad korterid on 39-98 ruutmeetri suurused ja nende juurde kuuluvad panipaigad, parkimiskohad või garaazid. Korterite hind jääb vahemikku 124 000 kuni 324 000 eurot.

Tavapärasele korterite müügile lisaks pakume Kentmanni põik 3 korteritele LVM Korterivahetust, kus korteriomanikud saavad oma vana korteri vahetada uue B-klassi korteri vastu.

Kentmanni põik 3 arendajaks on Sakubü OÜ, ehitajaks Nordecon AS. Kortermaja arhitektiks on Velle Kadalipp arhitektuuribüroost JVR ja sisekujundajaks on Sirje Kadalipp. Müügiga tegeleb LVM Kinnisvara. Projekti koduleht: lvm.kentmannipõik.ee

LVM Kinnisvara: Kentmanni põik 3, Tallinn

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×