LVM Kinnisvara: detsember toob rekordarvu esmaesitlusi ja aasta suurimad allahindlused

Ingmar Saksing 24. nov. 2018

Korraldame esmaspäevast pühapäevani Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares tutvumisnädala, kus esitleme seitsme päeva jooksul enam kui 500 erihinnaga kodu. Uksed on avatud tutvumisnädalal kokku enam kui 2,7 miljonit eurot soodsamad hinnad saanud kinnisvaraobjektil.

Sadade järelturu korterite, ridaelamute ja eramute kõrval tutvustame ning esmaesitleme uusarendusi. Tutvumisnädalal on võimalik broneerida erihinnaga uus kodu Tallinnas, Vana-Viru 13, Raua 28, Soo 7, Vääna 3, Harjumaal, Kose alevikus, Tedre 15, Saku vallas, Õie tee 5, Pärnus, Ringi 60, Malmö 23, Suur-Jõekalda 2, Pikk 16, Suur-Sepa 26, Tiiru 4, Ringi 1, Suur-Posti 9, Lõvi tee 6, Pärnumaal, Tammiste külas, Orava tee 6 ja Tartus, Kitsas 5 ning Lossi 32. Esmaesitlusele tulevad tutvumisnädalal Pärnus, Rannapiiri Maja, Kooli 63, apartemendid Riia mnt 30, elukorterid H. Mangluse villas, Vee 14 ja Kuressaares, Lahevere Kodud, Lahevere tee 1.

Tutvumisnädal on mugav võimalus tutvuda korraga enamiku kinnisvaraobjektidega ning saada kohapeal infot finantseerimise, hindamise ja maaklerteenuste kohta. Septembris toimunud tutvumisnädalal külastas kampaanialehte 86 517 potentsiaalset ostjat, korraldasime 592 tutvumisõhtut, mida külastad 212 peret, kes ostsid 50 kodu 4 835 200 euro väärtuses.

Tutvumisnädala kinnisvaraobjektidele on omapoolse finantseerimispakkumise teinud Swedbank, SEB, Luminor ja Coop Pank ning finantseerimise alast nõu saab kõikidel kinnisvaraobjektidel kohapeal.

Erihinnaga pakkumised leiad siit

Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×
×